HAİNLER TEMİZLENDİ BAŞARI ARTTI | Denizli Hizmet Gazetesi


HAİNLER TEMİZLENDİ BAŞARI ARTTIDenizli’de yürütülen FETÖ/PDY soruşturmaları hakkında bilgi veren Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, 2 bin 500 polisin görev yaptığı Denizli Emniyet Müdürlüğü’nde FETÖ yapısının temizlenmesiyle birlikte, Denizli polisinin başarılara imza attığını söyledi.


Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde basın mensuplarıyla buluştu. Denizli Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret eden Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, Denizli polisinin yaptığı çalışmalar hakkında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.  
 
‘DENİZLİ BASININ VE HALKIN DESTEĞİ BÜYÜK’ 
Denizli’de basın mensuplarının önemli bir görevi yerine getirdiğini ve basının desteğini her zaman yanında hissettiklerini belirten Demir, “Başta Denizli basını olmak üzere Denizli halkının polisimize olan desteği büyük. 2016 ve 2017 yıllarına bakıldığında 155 polis imdat hattına yapılan ihbarlarda yüzde 27 oranında bir artış gözleniyor. Buda halkın polisle olan diayaloğunun ne kadar üst seviyede olduğunu göstermekte. Bu destek ve ilgi alaka beraberinde başarıyı getiriyor” dedi. 
 
OLAYLARA 7,5 DAKİKADA MÜDAHALE 
Denizli Emniyet Müdürlüğü’nün başarılı çalışmalarının olaylara müdahale süresinde de görüldüğü belirten Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, “Şuanda ekiplerimizin olaylara müdahalesinde Türkiye’de bir ilke imza atmış bulunmaktayız. Daha önceden 16 dakika olan olaylara müdahale süremiz, şuanda 7,5 dakika düşmüş durumda. Bu ekiplerimizin ne kadar hızlı olduğunu gösteriyor” dedi.  
 
ŞOK OPERASYONLARA DEVAM 
Denizli’de uyuşturucu ile mücadelede şok operasyonların devam edeceğini ve bunu kesintisiz olarak sürdüklerini belirten Demir, “Gençlerimizi zehirleyen bu zehir tacirlerine asla tavizimiz yok. Bunun için okullar başta olmak üzere birçok noktada ekiplerimiz şok uygulamalar gerçekleştirmekte. Şok uygulamalarımız uyuşturucu konusunda kentimizde tavizin olmadığını gösteriyor. Şuanda uyuşturucu ile mücadelede önemli bir noktaya geldik” dedi.  
 
DENİZLİ FETÖ İLE MÜCADELEDE BAŞARILI İL  
15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından FETÖ/PDY soruşturmaları kapsamında Denizli polisinin büyük operasyonlara imza attığını ve bunda da yüzde 99 oranında bir başarı yakaladığını belirten Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, “Denizli polisi FETÖ operasyonları konusunda başarılı bir kent. Birçok operasyona ve çalışmaya imza atan polislerimizin başarısı soruşturmalara da yansımaktadır” dedi. 
 
FET֒CÜLER GİTTİ EMNİYET BAŞARIYI YAKALADI 
FETÖ/PDY soruşturmaları kapsamında Denizli Emniyet Müdürlüğü’ndeki hainlerinde temizlendiğini ve bu temizliğin ardından bir düzenin ve başarının yakalandığını belirten Demir, “Denizli Emniyet Müdürlüğü’ndeki FET֒cülerin temizlenmesiyle birlikte, bir uyum ve düzen yakalandı. Şuanda başarılı çalışmalara imza atmamızın en büyük sebeplerden biride içimizdeki hainlerin temizlenmesi oldu. Gece gündüz demeden büyük bir özveri ile görev yapan ve başarılı çalışmalara imza atan mesai arkadaşlarımla gurur duyuyorum” dedi.  


13.02.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018