‘İYİ PARTİ CESARET VE CESURLAR HAREKETİDİR’ | Denizli Hizmet Gazetesi


‘İYİ PARTİ CESARET VE CESURLAR HAREKETİDİR’İYİ Parti Denizli İl binasının açılışı için Denizli’ye gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, açılış öncesi Denizli halkına seslendi ve İYİ Parti’nin cesaret ve cesurlar partisi olduğunu ifade etti.


İYİ Partinin Denizli İl Başkanlığı binasının açılışı için Denizli’ye gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, açılış öncesi Denizli halkına seslendi. Çok sayıda vatandaşın katıldığı açılışa İYİ Parti Genel Sekreteri Aytun Çıray, teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Musavvat Dervişoğlu, Ali Türkşen, İYİ Parti İl Başkanı Yasin Öztürk, il yöneticileri ve genel merkez yöneticileri katıldı.  
 
Açılış öncesi Denizli halkına seslenen Akşener, partisinin ne amaçlı kurulduğunu ve hedeflerini anlattı. Partililerin sevgi gösterileri arasında konuşmaya yapacağı platforma çıkan Akşener, "Milletimiz yola çıkın, yürüyün, Türkiye´nin içinde bulunduğu durumu değiştirin, tercihe zorlanan seçmenin karşısına güçlü bir alternatif olarak durun dedi. Milletimiz emretti İYİ Parti kuruldu. Partinin de başına benim arkadaşları tayin etti" dedi. İYİ Parti´nin cesurlar hareketi olduğunu anlatan Akşener, "İyi parti konuşan, sorunları tartışan, anlatan bir Türkiye olması için, umudunu kaybeden gençlere umudunu geri kazandırmak için kuruldu" dedi. 
 
“3 TEMEL SORUNU” SIRALADI 
Ülkede gördüğü üç temel sıkıntıyı partililerle paylaşan Akşener, “Sorunlardan biri, devlet millet kaynaşmasıdır. Son dönemlerde bu azaldı. Millet devletinden korkar hale geldi. Böyle bir ülke olamaz. Yeniden devlet millet kaynaşmasını sağlayacağız. OHAL ile yönetilen ve adaletin ortadan kalktığı bir Türkiye, dünyayı takip edemiyor, sorunları çözemiyor. Dünyanın gelişimini ıskalayan gençleri umutsuzluğa iten kayırmacılık ve itimatsızlığına neden olan şeyleri ortadan kaldıracağız. Türkiye´yi dünya ile rekabet edebilir hale getireceğiz" dedi. 
 
“DENİZLİ KARŞILIĞINI ALAMIYOR” 
Denizli, Türkiye ihracatının yüzde 2´sini yaparken Denizli Türkiye hak ettiğini alabiliyor mu? Hayır. Umutlu mu? Hayır. Bu kadar öğretmen yetiştiren okulu atama yapamayacaksan neden açtın. Denizli de insanlar işsiz ise utanın yüzünüz kızarsın” ifadelerini kullandı.  
 
FUTBOL MAÇINA BENZEMEZ 
Afrin operasyonuna dair değerlendirmelerde de bulunan Akşener, "İYİ parti olarak Afrin´in zorunluluk olduğunu söyledik. Geç kalınmış ama zorunlu bir harekattır dedik. Ordumuzun arkasında durmaya ve polemiklere girmemeye dikkat ediyoruz. Devlet yönetmek ciddi bir iştir. Futbol maçına benzemez. Futbol oynamıyorsunuz. Bu üç büyük sorunu çözmeye adayız. "dedi. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener daha sonra İYİ Parti Denizli İl Başkanlığı binasının açılışını yaptı. Daha sonra esnaf ile buluşan Akşener, Buldan İlçe teşkilatı binasının açılışını da yaparak ilimizden ayrıldı.  
 


10.02.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018