AFRİN KAHRAMANLARINA DESTEK | Denizli Hizmet Gazetesi


AFRİN KAHRAMANLARINA DESTEKTürk Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin’ne yönelik başlatılan ‘Zeytin Dalı’ operasyonuna Denizli iş dünyasından tam destek geldi. Denizli Makine Sanayicileri İş Adamları Derneği tarafından Organize Sanayi Bölge Camisinde Afrin şehitleri için kurban kesip, lokma hayrında bulundu. Dernek Başkanı Mehmet Sarı, tüm odalara ve kurumlara seslenerek, “Bazı kendini bilmez kuruluşların karşısında dik durarak, kahraman ordumuzun arkasında olmalıyız ve destek vermeliyiz” dedi.


Denizli Makine Sanayicileri İş Adamları Derneği tarafından Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin’e yönelik başlatılan ‘Zeytin Dalı’ operasyonuna destek vermek amacıyla, Organize Sanayi Bölgesi Camisinde Cuma namazı öncesi, operasyonda şehit düşen kahraman askerlerimiz için kurban kesilip, lokma hayrında bulundu. Afrin Operasyonuna destek için yapılan hayırdan önce ise şehitlerimiz için Kuran okundu. 
 
AFRİN OPERASYONUNA TAM DESTEK 
Cuma namazı önceki şehitler için dua edildi. Organize Sanayi Bölgesi Camisinde yapılan etkinliğe Denizli Valisi Hasan Karahan, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu, Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci, DENİB Başkanı Süleyman Kocasert, MAKSİAD Başkanı Mehmet Sarı, işadamları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Afrin Operasyonuna destek amaçlı yapılan etkinlikte ilk olarak dualar eşliğinde kurban kesildi. Cuma namazının ardından da vatandaşlara lokma hayrında bulunuldu.  
 
‘SONUNA KADAR ORDUMUSUN VE DEVLETİMİZİN ARKASINDAYIZ’ 
Denizli Makine Sanayicileri İş Adamları Derneği ( MAKSİAD ) Başkanı Mehmet Sarı yaptığı açıklamada, “21.Gününde olan Afrin Harekatını başarı ile yürüten Mehmetçiğimize buradan yani Denizlimizden selam olsun. Atalarımızın kurtuluş savaşında yaptığı gibi şimdi de Mehmetçiğimiz yedi düvele karşı savaşıyor. Bu kutsal savaşta bizlerde Kahraman askerlerimizin yanında ve arkasındayız. Sonuna kadar da arkasında durmaya devam edeceğiz. Şehitlerimize Allah’tan rahmet yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Mehmetçiğimizin bu başarılı harekatına biz de Denizlili sanayiciler olarak destek veriyoruz. Bütün şehitlerimiz ve Afrin Harekatın da vatan için gözünü kırpmadan ölümün üstüne giden kahraman evlatlarımızı kardeşlerimizi gönülden destekliyoruz. 80 Milyon Türk milletinin duası kahramanlarımızla beraberdir. İşte biz de o Yüce Milletin bir ferdi olarak Kahramanlarımıza dualar gönderiyoruz. Allah hepsini korusun İnşallah” dedi.  
 
 
‘ASKERİMİZE DESTEĞİMİZ ARTMALI’ 
Bazı oda ve kuruluşların açıklamalarına tepki gösteren Sarı, “Türk Tabipler Birliği başta olmaz üzere bazı kuruluşların açıklamalarına hep birlikte tepki göstererek ordumuzun ve devletimizin arkasında olduğunu göstermemiz gerekiyor. Bunun için her birlikte desteğimizi sergilemeyiz” dedi.  


09.02.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018