HOROZ, HOROZLARA EMANET | Denizli Hizmet Gazetesi


HOROZ, HOROZLARA EMANET



Denizlispor’da teknik direktör Reha Erginer’in görevine son verilmesinin ardından direksiyona Yeşil siyahlıların eski futbolcuları Bülent Ertuğrul, Mustafa Keçeli ve Mustafa Ceviz geçti.


Eskişehirspor mağlubiyetinin ardından Reha Erginer’le yollarını ayıran Denizlispor’da, takımı Elazığspor maçına eski futbolcular hazırlayacak. Sportif direktör olarak görev yapan Bülent Ertuğrul teknik heyetin başında yer alırken, yardımcıları da uzun yıllar Yeşil siyahlı formayı giyen Mustafa Keçeli ve Mustafa Ceviz olacak. Bülent Ertuğrul ve yardımcıları dün sabahtan itibaren çalışmalara başlarken, kulüp binasında ilk toplantısını yaptı. 
Hizmet Gazetesi Yazarı Altay Varol’a açıklamalarda bulunan Horoz’un yeni teknik ekibi, Elazığ deplasmanından iyi bir sonuçla dönmekten başka bir düşünceleri olmadığını söylediler. Bir süredir sportif direktör olarak kulübün içinde olduğunu belirten Bülent Ertuğrul, “Reha Erginer’in ayrılması bizi üzdü ancak gelinen noktada böyle bir karar alındı. Bu görev şimdilik bize verildi. Biz de verilen görevi en iyi şekilde yapmak için çalışmalara başladık. Yönetim bu kısa süreçte bizim, bu işi yapabileceğimize inandı, güvendi” dedi. Elazığspor maçını puan ya da puanlarla dönerek kötü gidişe son vermek ve moral bulmak istediklerini belirten Ertuğrul, “Denizlispor için bundan sonraki maçlar artık final niteliğinde. Elazığspor maçı da bu maçlardan ilki. Elazığspor maçından istediğimiz sonuçla dönersek bu ondan sonraki maçları da etkileyecek. Takımıma güveniyorum. Hep birlikte zoru başaracağız, başarmak zorundayız” dedi.  


08.02.2018



İlginizi Çekebilir




Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52




MEGA TASARIM © 2018