İYİ PARTİ YÖNETİMİNDE İKİ DENİZLİLİ | Denizli Hizmet Gazetesi


İYİ PARTİ YÖNETİMİNDE İKİ DENİZLİLİİYİ Parti Merkez Danışma Kurulu önceki gün yapılan toplantıyla belirlendi. İYİ Parti’nin Merkez Danışma Kurulu’nda Denizlili olan 21. Dönem ANAP Denizli Milletvekili Beyhan Aslan ile Eğitimci Yazar Dr. Sakin Öner’de yer aldı.


Teşkilatlanma çalışmaları devam eden İYİ Parti’de Merkez Danışma Kurulu oluşturuldu. Danışma Kurulunda 2 Denizlili isimde yer aldı. 21.Dönem Anavatan Partisi Milletvekili Beyhan Aslan ve eğitimci yazar Dr.Sakin Öner, İYİ Parti Merkez Danışma Kurulunda yer alarak, Denizli’nin İYİ Partideki önemli isimleri oldu.  
 
AKŞENER YARIN DENİZLİ’DE 
Diğer yandan yarın ilimizde olacak olan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Denizli programı da netleşti. İYİ Parti İl Başkanı Yasin Öztürk, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in saat 11:00 gibi Denizli’de olacağını ve 12:00’de Delikliçınar Meydanı Yeni Cami arkasındaki il binasının açılışını gerçekleştireceğini belirtti. Öztürk, Akşener’in daha sonra Buldan’a gideceği ve burada saat 14:00’te İYİ Parti İlçe Başkanlığı binasının açılışını yapacağını belirtti.  
 
KURMAYLARIYLA GELİYOR 
İYİ Parti Genel Merkezi’nden yapılan açıklamaya göre İYİ Parti Genel Başkanı Akşener’in Denizli’ye kurmaylarıyla birlikte geleceği bildirildi. Akşener’in Denizli ziyaretine başkanlık divanı, genel idare kurulu ve kurucular kurulu üyeleri de katılacağı duyuruldu.  


08.02.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018