SARAYKÖY’DE SINAV ÖNCESİ ÖĞRENCİLERE MORAL | Denizli Hizmet Gazetesi


SARAYKÖY’DE SINAV ÖNCESİ ÖĞRENCİLERE MORALSarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, belediyeye ait Gençlik Merkezi’nde açılan Üniversiteye Hazırlık Kursu’nda eğitim alan gençleri sınav öncesi moral ve motivasyonlarını sağlamak için Denizli Kayak Merkezi’ne uğurladı.


Gençlerin eğitim, kültürel ve sanatsal gelişimlerini yakından takip eden Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, yaptığı sürpriz etkinliklerle ilçedeki gençlerin gönlünde taht kurdu. Başkan Özbaş, ilkokul, ortaokul, lise ve üniversiteye hazırlanan gençlerin gelecek hayallerini kolay oluşturması için yeni hizmetlerin kapısını açarak köprü olmaya devam ediyor. 
 
Başkan Özbaş, Sarayköy Belediyesi Gençlik Merkezi’nde açılan Üniversiteye Hazırlık Kursu’ndan yararlanan gençlerin sınav öncesi moral ve motivasyonlarını sağlamak için Denizli Kayak Merkezi’ne gönderdi. Sarayköy Belediyesi önünden Denizli Kayak Merkezi’ne uğurlanan gençler doyasıya eğlendi. İlk kez kayak merkezini görme fırsatını bulan gençler telesiyejle dağın zirvesine çıktı, güzel manzaraların yer aldığı bölgeyi kuş bakışı bakma fırsatı buldu. İlk kez kayak keyfini yaşayan gençler Başkan Özbaş’a her zaman yanlarında olduğu için teşekkür etti.  
 
ONLARIN EĞİTİMİ BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ 
Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş ise, “Gençlerimizi önemsiyoruz. Onlar bizim geleceğimiz. Şimdi bizim yer aldığımız konumlarda ilerde onlar yer alacak. Onların gelişimi, eğitimi bizim için çok önemli. Elimizden gelenin fazlasını yaparak gençlerimizin sorunlarına cevap, hayatlarına katkı sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bugün de Sarayköy Belediyesi Gençlik Merkezi’nde Üniversiteye Hazırlık Kursumuzdan yararlanan gençlerimizi sınav öncesi moral ve motivasyonlarını sağlamak için Denizli Kayak Merkezi’ne uğurladık” dedi. 


07.02.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018