“MAHALLEMİZ TOZLU YOLLARDAN KURTULDU” | Denizli Hizmet Gazetesi


“MAHALLEMİZ TOZLU YOLLARDAN KURTULDU”Merkezefendi Belediyesi ilçenin her mahallesinde çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Bu çalışmaların yapıldığı mahallelerden biri de Yenişafak Mahallesi… Merkezefendi Belediyesi tarafından Yenişafak Mahallesi’ne yapılan yatırımları anlatan Mahalle Muhtarı Osman Er, “Mahallemize Merkezefendi Belediyemizce birçok yatırım yapıldı. Çalışmalarından dolayı Belediye Başkanımız Muhammet Subaşıoğlu’na çok teşekkür ediyorum” dedi.


Merkezefendi Belediyesi ilçeye bağlı olan 50 mahallede çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Bu çalışmaların yapıldığı mahallelerden biri de Yenişafak Mahallesi… Bir taraftan çocuklar ve gençler için oyun alanları yapılırken diğer taraftan da yol açma ve asfaltlama çalışmaları devam ediyor. Merkezefendi Belediyesi tarafından Yenişafak Mahallesi’ne Gül Meydanı, muhtarlık binası, çocuklar ve gençler için oyun alanları ile basket potalarının yenilenmesi ve peyzaj düzenleme çalışmaları yapıldı. 
 
“Önceden yollarımızın hiç birinde asfalt yoktu” diyen Yenişafak Mahalle Muhtarı Osman Er, “Bütün mahalle tozun içindeydi. Gittik belediyemizden talep ettik. Sağ olsun Belediye Başkanımız Sayın Muhammet Subaşıoğlu birçok yolumuzu düzelttirdi. Asfalt yaptırdı. Önceden mahalle sakinlerimiz bu konuda çok sıkıntı yaşıyordu. Şimdi hepsi çok memnun. Selçukbey ve Yenişafak Mahallelerimizin birleştiği noktaya Gül Meydanı yapıldı. Bu meydan mahallemize bir hava kattı. Parklarımız daha önce atıl durumda idi. Talepte bulunduk. Parkımıza bakım yapıldı. Oyuncakları yenilendi. Parkımızın içerisinde basket sahamız vardı. Sahamızın potaları yenilendi. Ne istediysek başkanımız anında yerine getiriyor. Allah ondan razı olsun” dedi. Muhtar Osman Er, “Bir yerde toz, toprak olduğunda arıyoruz. Kalabalık bir ekiple belediye görevlilerimiz gelip hemen sorunu çözüyorlar. Yenişafak Mahallemiz adına Başkanımız Muhammet Subaşıoğlu’na ve ekibine hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi. 


07.02.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018