GÖNÜL DOSTLARI DAYANIŞMA ÇAYINDA BULUŞTU | Denizli Hizmet Gazetesi


GÖNÜL DOSTLARI DAYANIŞMA ÇAYINDA BULUŞTUDenizli Gönül Köprüsü Dayanışma Derneği tarafından Pamukkale Belediyesi Pamuk Kafe’de dayanışma çayı düzenlendi. Dayanışma çayına katılan kadınlar, çalınan müzikler ile gönüllerince eğlendi.


Denizli Gönül Köprüsü Dayanışma Derneği tarafından her yıl geleneksel olarak yapılan dayanışma çayı etkinliği, bu yıl Pamukkale Belediyesi Pamuk Kafe’de yapıldı. Dayanışma çayına Denizli Gönül Köprüsü Dayanışma Derneği Başkanı Nergiz Şenocak, dernek üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.  
 
Dernek faaliyetleri ve çalışmalarının da değerlendirildiği etkinlikte konuşan Denizli Gönül Köprüsü Dayanışma Derneği Başkanı Nergiz Şenocak, her yıl olduğu gibi bu yılda böyle güzel bir etkinlikte bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek, “Siz değerli gönül dostlarımız ile bu yılda önemli ve güzel işlere imza attık. Birçok gönülle dokunarak, insanların dertlerine çare aradık. Çalışmalarımız bundan sonrada hızla devam edecek. Bugün dayanışma çayımıza katılan tüm davetlilere teşekkür ediyorum” dedi.Konuşmaların ardından davetliler çalınan müzikler ile gönüllerince eğlendi.  
 
 
 
 


06.02.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018