BEREKETLER TOPLANTI VE SERGİ SALONU AÇILIYOR | Denizli Hizmet Gazetesi


BEREKETLER TOPLANTI VE SERGİ SALONU AÇILIYORMerkezefendi Belediyesi tarafından Bereketler Mahallesi’ne kazandırılan Toplantı ve Sergi Salonu’nun açılışı Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin katılımlarıyla gerçekleştirilecek. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, vatandaşları Bereketler Toplantı ve Sergi Salonu’nun Cumartesi saat 15.00’te yapılacak olan açılışına davet etti.


Merkezefendi Belediyesi’nin vizyon projeleri arasında yer alan Bereketler Toplantı ve Sergi Salonu açılıyor. Cumartesi saat 15.00’de gerçekleştirilecek olan açılış Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin katılımlarıyla yapılacak. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, vatandaşları Bereketler Toplantı ve Sergi Salonu’nunaçılışına davet etti. 
 
Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Projelerimizi kazandırmaya devam ediyoruz. İlçemizde vizyon projelerimiz arasında yer alan Bereketler Toplantı ve Sergi Salonumuzu hizmete almıştık. Şimdide Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat Zeybekci’nin teşrifleriyle inşallah toplantı ve sergi salonumuzun açılışını gerçekleştireceğiz. 3 Ocak Cumartesi günü saat 15.00’ te tüm hemşerilerimi açılışımıza bekliyoruz” dedi. 


01.02.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018