ÜÇ HİLALİ SARAYKÖY’DE DALGALANDIRACAĞIZ | Denizli Hizmet Gazetesi


ÜÇ HİLALİ SARAYKÖY’DE DALGALANDIRACAĞIZMilliyetçi Hareket Partisi, Sarayköy’de toplandı. Gövde gösterisine dönüşen toplantıda, İl Başkanı Cafer Birtürk, “Üç Hilal’i Sarayköy Belediyesi burçlarına dikeceğiz.” dedi.


MHP’ye olan ilginin her geçen arttığına da değinen MHP İl Başkanı Cafer Birtürk; “Bugün Sarayköy’de yaptığımız toplantı bunun en açık göstergesidir. Toplantımız, adeta mitinge dönüştü. Sadece burada değil, gittiğimiz her ilçede durum böyle. MHP, Türkiye’nin en büyük partilerinden biridir. MHP, bu ülkenin sigortasıdır” diye konuştu. 
 
Sarayköy’de partililerin ilk seçimlerde MHP bayrağını Belediye burçlarına dikeceğini de dile getiren İl Başkanı Cafer Birtürk; “Şu an seçimlere tüm kadroları ile hazır olan tek parti Milliyetçi Hareket Partisi’dir. Kemikleşmiş kadrosu, disiplinli çalışması ve tecrübeli yöneticileri ile MHP seçimlere en hazırlıklı partidir. Yarın seçim olsa, MHP eksiksiz sandığa gider. Herkesin görevi belli, görev dağılımı belli. Biz parti olarak, gerekli tüm alt yapımızı hazırladık, her zaman seçime hazırız. İlk seçimde en büyük sürprizi göreceksiniz MHP yapacak” diye sözlerini tamamladı. 


30.01.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018