TAVAS ASKERLERİMİZ İÇİN KIRMIZI BEYAZA BÜRÜNDÜ | Denizli Hizmet Gazetesi


TAVAS ASKERLERİMİZ İÇİN KIRMIZI BEYAZA BÜRÜNDÜTavas Belediyesi, Afrin´e düzenlenen "Zeytin Dalı Harekâtı"na destek için tüm ilçeyi Türk bayraklarıyla donattı. Tavas Meydanına 16 Türk Devleti´nin simgesi olan bayraklar dikilirken, cadde ve sokaklara da Türk bayrakları asıldı.


Zeytin Dalı Harekâtı için açıklamalarda bulunan Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, "Adeta terör yuvasına dönüşen Afrin´in PKK/PYD´den temizlenmesi için yapılan harekâtın düğmesine basıldığı günden bu yana yüreğimizle ve dualarımızla devletimizin ve milletimizin yanındayız. Camilerimizde Fetih Suresi okumak suretiyle Devletimiz, Milletimiz, Ordumuz ve Askerlerimiz için dualar ediyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan´ın önderliğinde dünyada emsali olmayan büyük ordumuzla bu millet hiçbir zaman eğilmeyecek, vatanımız bölünmeyecek ve ezanımız hiçbir zaman dinmeyecektir. Bu milletin azim ve kararlılığına bir bakın. Söz konusu vatan olduğunda ülkemizin dört bir yanından yükselen ortak sesleri dinleyin. Böyle bir bütünlük, duygu ve kader ortaklığı başka hiçbir ülkede bu kadar yoğun yaşanmaz. İşte bizi büyük yapan şey tam da budur. Operasyon sırasında şehit düşen askerlerimize Allahtan rahmet, ailelerine ve tüm milletimize de sabırlar diliyorum" dedi. 
 
Afrin, Azez ve İdlib için insani yardım noktasına da dikkat çeken Başkan Akyol, “Kızılay ile birlikte Tavas’ta bir yardım kampanyası başlattık. Oralarda bulunan kardeşlerimizin konserve gıda, gıda kolisi, hijyen seti, yatak sünger, battaniye, bebek maması vesu gibi ihtiyaçları var. Tüm duyarlı vatandaşlarımızı destek olmaya davet ediyorum” dedi. 


30.01.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018