ASKER YEMEĞİNE KATILDILAR | Denizli Hizmet Gazetesi


ASKER YEMEĞİNE KATILDILARMilliyetçi Hareket Partisi Merkezefendi İlçe Başkanı Yurdahan Özhan ve yönetim kurulu üyeleri, vatani görevi için askere gidecek olan Süleyman Yüreci ve ailesine ziyarette bulunarak hayır yemeğine katıldı.


MHP Merkezefendi İlçe Başkanı Yurdahan Özhan, yönetim kurulu ve partiden birçok isim ile vatani görevini yapmak amacıyla askere gidecek olan Süleyman Yüreci’ninMerkezefendi İlçesine bağlı Gümüşler semtinde bulunan Kayalar Mahallesindeki evinde düzenlenen yemek hayrına katıldı.  
 
Yemeğin ardından açıklamalarda bulunan MHP Merkezefendi İlçe Başkanı Yurdahan Özhan , “Gurur kaynağımız şanlı Türk ordusuna katılacak olan Süleyman Yüreci kardeşimize vatani görevinde başarılar diliyorum. Biliyorum ki o ve onun gibi milyonlarca gencimiz bu vatan için çarpışacak gönül erleridir. Nice Süleyman’lar bu vatan için çarpışmaya hazırdır. Süleyman kardeşimizde Türk ordusuna katılmanın gururu ve heyecanı içindedir. Hamdolsun bu koca yürekli kardeşlerimiz sayesinde onurlu, gururlu ve emin ellerdeyiz. Bu vesile ile Afrin´de terör unsurlarına karşı başarılı bir şekilde operasyonuna devam eden ordumuzu da Allah korusun. Sevdiklerine sağ salim kavuşmalarını sağlasın" dedi. 


29.01.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018