DENİZLİ’DEN BAHÇELİ’YE TAM DESTEK | Denizli Hizmet Gazetesi


DENİZLİ’DEN BAHÇELİ’YE TAM DESTEKMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin seçimlerde Cumhurbaşkanlığı için aday çıkarmayacağını ve Erdoğan’ı desteklemesiyle ilgili açıklamalarına MHP Denizli teşkilatından tam destek geldi.


MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, seçimlerde cumhurbaşkanlığı için partisinin aday çıkarmayacağını ve Cumhurbaşkanı Erdoğan´ın destekleneceğini açıklamasına ilk destek Denizli MHP İl teşkilatından geldi. Bahçeli’nin açıklamalarını değerlendiren ve devletin bekası için böyle bir durumun gerekli olduğunu belirten MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, “MHP Lideri Devlet Bahçeli bugüne kadar ne söylemişse çıkmıştır. Bu kararlı duruşu, devletin bekası için gereklidir. Ve biz Denizli teşkilatı ve partilileri olarak Liderimizin arkasındayız.” dedi.  
 
Bahçeli’nin koyduğu kararın ve tutumun arkasında olduklarını söyleyen Birtürk, “Türk milletinin bölünmez bütünlüğü ve bekası anlamında önce ülkem anlayışı ile Sayın Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli’nin ortaya koyduğu kararlı tutumun sonuna kadar arkasındayız. Tüm Denizli MHP Teşkilatı Ülkü Ocaklarımız ve ülkücü görüşe mensup sivil toplum kuruluşları hep beraber tüm gücümüzle destekliyoruz. Sayın Genel Başkanımızın aday çıkarmayıp Sayın Cumhurbaşkanımıza destek vermesi tüm şer odaklarının bir kez daha oyununu bozmuştur. Çünkü söyledikleri hep doğru çıkmıştır. Denizli’den hep destek, tam destek var” ifadelerini kullandı.  


11.01.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018