SUBAŞIOĞLU, GAZETECİLERİ YENİ SOLANLARINDA AĞIRLAD | Denizli Hizmet Gazetesi


SUBAŞIOĞLU, GAZETECİLERİ YENİ SOLANLARINDA AĞIRLADMerkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Denizli’deki gazeteciler ile bir araya gelerek, gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı. Merkezefendi Belediyesi Bereketler Toplantı ve Sergi Salonlarında yapılan etkinlikte hem yeni salon tanıtıldı hem de gazetecilerin günü kutlandı.


Merkezefendi Belediyesi’nin Bereketler Mahallesi’nde yaptığı Bereketler Toplantı ve Sergi Salonlarında düzenlenen etkinliğe Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, başkan yardımcıları, Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Nuri Boyacı ve basın mensupları katıldı. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü etkinliği öncesinde Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, bölgeye yeni yapılan Bereketler Toplantı ve Sergi Salonlarını basın mensuplarına tanıttı. Ardından basın mensuplarıyla öğle yemeğinde bir araya gelen ve tüm basın mensuplarının, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayan Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Gecesini gündüzüne katarak, kamuoyunu bilgilendiren basın mensubu arkadaşlarımızın bu önemli günlerini içtenlikle kutluyorum. Bugün Bereketler Toplantı ve Sergi Salonlarında sizleri ağırlamaktan büyük bir onur duyuyorum” dedi.  
 
Konuşmasında Bereketler Toplantı ve Sergi Salonları hakkında da bilgi veren Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Merkezefendi ilçemize kazandırdığımız vizyon projelerimizden birinin içerisindeyiz. Merkezefendi Belediyesi olarak kurulduğumuz dönem içerisinde gayrimenkul elde etme çalışmaları neticesinde buranın yerini satın almıştık. Yaklaşık 4 bin 700 metrekarelik alan üzerinde kurulan Bereketler Toplantı ve Sergi Salonumuzun içerisinde 2 adet salon bulunuyor. Salonlarımız çok amaçlı olarak tasarlandı. Düğün, sünnet gibi organizasyonlara ev sahipliği yapacağı gibi aynı zamanda sivil toplum örgütlerine, siyasi partilere ve çeşitli organizasyonlara da ev sahipliği yapabilecek. Yaklaşık 900 kişiyi aynı anda konferans, panel ve seminerde ağırlayabilecek bir salonumuz var. 500 metrekare fuaye alanı sergi amaçlı olarak da kullanılabilir. Yaklaşık 12 milyon TL’lik bir yatırımla tamamı öz kaynakla finanse edilecek şekilde belediye olarak yatırımı gerçekleştirildi. Bereketler Toplantı ve Sergi Salonu için tamamı açık olmak üzere 150 araçlık otoparkı var. Önemli konunun otopark olduğunu biliyoruz. İnşallah burada da otoparkla ilgili herhangi bir sıkıntı yaşanmadan ilimize ve ilçemize hizmet edecek” dedi. 
 
Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Nuri Boyacı’da, kendilerini ağırlayan Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’na teşekkür ederek, “Bizleri unutmayan Merkezefendi Belediyesi’ne ve değerli başkanına çok teşekkür ediyorum” dedi.  
Merkezefendi Belediyesi tarafından organize edilen etkinliğin ardından Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, basın mensuplarıyla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.  


09.01.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018