DEMİR’DEN HİZMET GAZETESİ’NE ZİYARET | Denizli Hizmet Gazetesi


DEMİR’DEN HİZMET GAZETESİ’NE ZİYARETDenizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, Hizmet Gazetesi’ni ziyaret etti. Denizli’de yeniden görev yapmaktan mutluluk duyduğunu belirten Demir, kamu ile özel sektörün uyumunun şehre pozitif olarak yansıdığını söyledi.


Hizmet Gazetesi’ni ziyaret eden Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir’i, Hizmet Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Önder Varol, Yönetim Kurulu Üyesi Ümit Varol, Genel Yayın Yönetmeni Altay Varol, Yazı İşleri Müdürü Ali Uzun ve Hizmet Gazetesi personeli karşıladı.  
 
Ziyaretten dolayı Emniyet Müdürü Mevlüt Demir’e teşekkür eden Hizmet Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Önder Varol, Denizli Emniyet Müdürlüğü’nün halkın huzur ve güvenliği için yaptığı başarılı çalışmaları yakından takip ettiklerini ifade etti. Denizli’de yazılı basının önemine vurgu yapan Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, “Kamu ile özel sektörünün uyumu şehre pozitif olarak yansıyor. Böyle girişimci ruhlu bir kentte görev yapmak benim içinde gerçekten mutluluk verici. Denizli halkının huzur ve güvenliği için ekip arkadaşlarımız ile gece gündüz demeden çalışıyoruz” dedi.  
 
Denizli’de trafik denetimlerinin arttığını ve bununla birlikte trafik cezalarında da önemli azalmaların olduğunu ifade eden Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, “Denizli’de trafik kurallarına uyum oranı diğer illere göre çok yüksek. Trafik denetimlerinin artmasına rağmen trafik cezalarında önemli oranlarda düşüşler var. Bu durum kentimizde sürücülerimizin trafik kurallarını ne kadar önemsediğini gösteriyor. Bunun için Denizli halkına ve sürücülere çok teşekkür ediyorum” dedi.  


08.01.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018