ÇETİN: “MİLLİ YAYIN ORGANLARI DESTEKLENMELİDİR” | Denizli Hizmet Gazetesi


ÇETİN: “MİLLİ YAYIN ORGANLARI DESTEKLENMELİDİR”“Her genç bir yarın demektir” sloganıyla yayın hayatına devam eden Genç İstikbal ve Anadolu Gençlik Dergisi bu ay okuyucularının karşısına yeni bir yüzle çıktı. kapağına işgalci İsrail askerleri tarafından gözaltına alınan Fevzi el- cüneydi’yi ve Kudüs’ü taşıdı.


KUDÜS VE MESCİD-İ AKSA SÜREKLİ GÜNDEMDE TUTULMALI 
Konu ile ilgili bir açıklama yapan Anadolu Gençlik ve Genç İstikbal Denizli Dergi Temsilcisi Ekrem Çetin, dergilerimiz her yıl olduğu gibi bu yılda kendini yenileyerek okuyucularımızın karşısına çıktı. Kudüs’ün ve Mescid-i aksa’nın sürekli gündemde tutulması gerektiğini söyleyen Çetin, “Mukaddes şehrimiz Kudüs’ü, mukaddes mabedimiz Mescid-i Aksa’yı, İslam diyarlarını her türlü işgal ve tecavüzden kurtarmak için bütün İslam ve insanlık adına her Müslümanın bütün gücüyle çalışması gerektiğini belirtti.  
 
“MİLLİ VE YERLİ YAYIN ORGANLARI DESTEKLENMELİDİR”  
Milli ve yerli yayın organlarının desteklenmesi gerektiğini belirten Çetin, “Bizler, 10 yıl sonrasını düşünerek bir fidan dikme, 100 yıl sonrasını düşünerek bir insan yetiştirme derdindeyiz. Okuyan bir neslin habercisi olarak, Milli ve yerli yayın organlarımızı gençliğimizle ve halkımızla sürekli buluşturmaya devam ediyoruz. Anadolu Gençlik ve Genç İstikbal dergilerimiz, evlerimizin, ülkemizin , gençliğimizin sigortası gibi yayın yaparak her zaman uyarıcı ve hakkı tavsiye edici yayınlarını sürdürmektedir. Bu düşüncelerle bizler diyoruz ki Milli ve Yerli olan kökü dışarda olmayan müsbet yayın organları desteklenmelidir” ifadelerini kullandı.  


08.01.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018