EŞİ TARAFINDAN ZEHİRLENEN ADAM KONUŞTU | Denizli Hizmet Gazetesi


EŞİ TARAFINDAN ZEHİRLENEN ADAM KONUŞTUDenizli’de, yılbaşı gecesi eşinin içeceğine koyduğu tarım ilacıyla zehirlenen koca, o gece yaşananları anlattı. Olayın ortaya çıkmasının ardından eşi tutuklanan adam, eşinden şikayetçi olmadığını, serbest kalması durumunda kapısını açık olduğunu söyledi.


Olay, yılbaşı gecesi Denizli’nin Merkezefendi ilçesi Sümer Mahallesi’ndeki 2245 Sokakt´aki bir evde yaşandı. İddiaya göre, 38 yaşındaki Ü.G.´nin, kendisine şiddet uyguladığını ve aldattığını gerekçe göstererek eşi Osman G.´nin alkol dolu bardağına tarım ilacı koyarak zehirlediği ileri sürüldü. Koca Osman G.´nin rahatsızlanması üzerine sağlık ekiplerine haber verildi. Eve gelen sağlık ekipleri, Osman G.´nin bilincinin kapandığını belirledi. Bunun üzerine sağlık ekipleri ilk müdahalenin ardından Osman G.´yi ambulansla Denizli Devlet Hastanesine sevk etti. 
 
"MÜDAHALENİN ARDINDAN ORTAYA ÇIKTI" 
Doktorların yaptığı müdahalenin ardından Osman G.’nin zehirlendiği belirlendi. Bunun üzerine Ü.G., kocasının içtiği içkiden sonra rahatsızlandığını ileri sürdü. Ancak durumdan şüphelenen doktorlar durumu polise bildirdi. Yapılan incelemede Osman G.´nin içeceğine karışan tarım ilacından zehirlediği tespit edildi. Bu durum üzerine gözaltına alınan bir çocuk annesi Ü.G., emniyete götürüldü. Burada ifadesi alınan kadın mahkemeye sevk edildi. İfadesi alınan Ü.G., çıkarıldığı mahkemece ´kasten öldürmeye teşebbüs´ suçlamasından tutuklanarak cezaevine gönderildi. 
 
‘KAPIM YİNE AÇIK’ 
Eşinin kendisini zehirlediğini hastanede öğrendiğini belirten Osman G., eşinden şikayetçi olmadığını söyledi. Eşinin kendisine attığı suçlamaları kabul etmediğini belirten Osman G., "Birama tarım ilacı koymuş. Eşim beni zehirledi, ben ölümden döndüm. Üzüldüm ama eşimi çok severim, şikayetçi değilim, çocuğumun anası. Suçlamaları hiçbir zaman kabul etmiyorum. Varsa böyle bir şey ispatlasın. Telefon numaram belli, gitsin savcılık aracılığıyla araştırsın. Kıskançlıktan olabilir, çünkü beni çok seviyordu. Biz seve seve evlendik. Cezaevinden çıksa gelse, yine kapım açık. İşte evim" ifadelerini kullandı.  
 
‘ÇOK SEVİYORDU, AŞIRI KISKANÇTI" 
Eşini asla dövmediğini ileri süren Osman G. , eşinin ‘çocuğu satarım’ iddialarını ise reddetti. Osman G., "İnsan sevdiğini, karısını çoluk çocuğunu döver mi? Akıl mantık alır, 6 yıldır evlendik. Ben onu çalıştırmadım dahi, işe giderdim haberi bile olmazdı. İnsan sevdiğine böyle yapar mı? Bağırmalar, çağırmalar olur. Ama insan öz evladını satar mı? Çocuğum kaynanamın evinde. Canlarım gidiyor. Onu asla aldatmadım. Evlendikten sonra 6 yıldır, ondan başka bir tek kadının eline elim değmedi. Aramızda bir sorun yoktu. Sadece kıskanıyordu, çok seviyordu. Neden böyle bir şey yaptı bilmiyorum. Sadece çok kıskanıyordu" diye konuştu.  
 
 
"BENİ ÖLDÜ BİLİYORDU, O YÜZDEN BÖYLE İFADE VERDİ" 
"O gece ifade verirken beni öldü biliyordu" diyen Osman G. "Ondan kendini böyle aklamaya çalışıyor. O iftiraları o yüzden atıyor. Ama ne yapsın ben şikayetçi değilim. Hiçbir sorun yoktu. Ben eve gelirken kızım ‘baba baba’ diye bağırdı, eşim ‘aşkım’ diyordu. Ben gelirken her şey önümde hazır oluyordu. Ben aldığım parayı eşime veriyordum. Ev almak için 10 bin TL kredi çektim, parayı eşimin hesabına yatırdım. Çal ilçesinden ev alacaktık. Krediyi ödedikten sonra kalan hayatımı Çal’da sürecektik" diye konuştu. (İHA) 


06.01.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018