AK PARTİ’DE İKİ İLÇEDE ADAYLAR BELİRLENDİ | Denizli Hizmet Gazetesi


AK PARTİ’DE İKİ İLÇEDE ADAYLAR BELİRLENDİAK Parti’de Pamukkale ve Merkezefendi İlçe teşkilatları için başkan adaylarının isimleri belirlendi. Yapılan temayül yoklaması sonrası AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı adayı Uğur Gökbel, Merkezefendi İlçe Başkanı adaylığı için Ekrem Başer oldu.


AK Parti’de Merkezefendi ile Pamukkale İlçe Başkanlığı seçimleri öncesinde yapılan temayül yoklamasında belirlenen isimler Ankara’ya gitti. Yapılan temayül yoklamasıyla birlikte Pamukkale İlçe Başkanlığı için Uğur Gökbel, Adnan Kaya, Alparslan Albay, Kenan Çoban ile Halil Turan isimlerinin ön plana çıktı. Merkezefendi İlçe Başkanlığı için yapılan temayül yoklamasında ise Ekrem Başer, Fatih Durmaz, Murat Altan , Mehmet Çakır ve Emin Şen’in isimlerinin çıktığı öğrenildi. Yapılan temayül yoklamasının ardından isimler AK Parti Genel Merkezine gitti. AK Parti İl Başkanı Necip Filiz ile birlikte Ankara’ya giden adaylar, AK Parti Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş ile görüştü.  
 
Yapılan görüşmeler sonucunda AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı adayı Uğur Gökbel, Merkezefendi İlçe Başkanı adayı Ekrem Başer oldu. 
 


05.01.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018