YABANCI ÖĞRENCİLERDEN ZİMEK’E ZİYARET | Denizli Hizmet Gazetesi


YABANCI ÖĞRENCİLERDEN ZİMEK’E ZİYARETMermer sektörüne yönelik teknolojik makineler ürüten ve sektöründe birinci olan ZİMEK makine, AIESEC programı kapsamında ilimize gelen yabancı öğrencileri ağırladı. ZİMEK Makine Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sarı tarafından karşılanan öğrenciler, ZİMEK makineyi gezerek, üretilen ürünler ve yönetim sistemi hakkında yetkililerden bilgi aldı.


AIESEC programı kapsamında farklı ülkelerden ilimize gelen öğrenciler, Denizli’nin markası haline gelen ve ürettiğini mermer makineleriyle adını dünyaya duyuran ZİMEK Makineyi ziyaret ettiler. Öğrencilere AYSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Erikler ile Denizli Seviye Koleji Kurucuları Mahmut Çatlık ve Şaban Varol eşlik etti.  
 
ZİMEK Makinelerin Kocabaş’ta bulunan fabrikasını ziyaret eden öğrenciler, ZİMEK Makine Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sarı tarafından karşılandı. İlk olarak ZİMEK Makine Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sarı ile görüşen öğrenciler, ZİMEK Makinenin tarihi ve kısa sürede elde ettiği başarının sırrını Sarı’dan dinlediler. Öğrenciler daha sonra dünyanın dört bir yanına mermer makineleri ihraç eden fabrikanın, ARGE ve üretim tesisini gezdi. Burada ZİMEK Makine Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sarı’dan bilgi aldı.  
 


05.01.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018