HONAZ’DA BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU | Denizli Hizmet Gazetesi


HONAZ’DA BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSUAK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu ve Ak Parti İlçe Teşkilatı Başkanı Mesut Türkoğlu ile bir araya gelerek ilçedeki yatırımlar devam eden çalışmlar ve projeler hakkında bilgiler aldı.


İlçe ziyaretlerini aralıksız sürdüren AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, bir dizi inceleme ve ziyaretlerde bulunmak üzere gittiği Honaz İlçesinde Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu ve AK Parti İlçe Teşkilat Başkanı Mesut Türkoğlu ile bir araya geldi. İlçedeki yatırımlar, devam eden çalışmalar ve projeler hakkında bilgiler alan Şahin Tin, vatandaşlarlada biraraya gelerek sorunlarını dinledi 
Ziyaretlerine toptancı hali, garaj esnafı, üniversite yerleşkesini ziyaret ederek başlayan Milletvekli Tin, asfaltlama yapılan bölgelerde de incelemelerde bulunarak Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu’ndan ilçedeki yapılan son çalışmalar hakkında bilgiler aldı. 
Parti binasında Honaz İlçe Teşkilat Başkanı Mesut Türkoğlu ve yönetim kurulu üyeleriylede bir araya gelen Milletvekili Tin, daha sonra Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu, başkan yardımcıları ve meclis üyeleriyle biraraya geldi. 
Belediye ziyaretinde ‘birlik ve beraberlik’ vurgusuna değinin Milletvekili Şahin Tin, “Honaz’daki doğal güzelliklerin kıymetini bilmek lazım. Honaz’a geldiğimde gerek seçimlerde, gerek sonrasında ben vatandaşlarımızdan o desteği gördüm. Bizde sizlere hizmet etmeye gayret ediyoruz. Bizler birlik olduğumuz sürece Honaz ilçemizi, Denizli’mizi ve ülkemizi de hizmetle kuşatırız, Honaz Belediye Başkanımız Turgut Bey’in söylediği gibi yıllardır ihmal edilen her türlü çalışmayı ve icraatı sizlerin hizmetine sunmaya devam edeceğiz. Honaz ilçemize verdiğimiz tüm sözleri sırasıyla yapmaya devam edeceğiz” dedi. 


04.01.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018