PAMUKKALE’DE BESİHANELERE ÜCRETSİZ HİZMET | Denizli Hizmet Gazetesi


PAMUKKALE’DE BESİHANELERE ÜCRETSİZ HİZMETPamukkale Belediye Meclisi Ocak ayı toplantılarının ikinci birleşiminde Sağlık İşleri Müdürlüğü’nün 2018 yılı ücret tarifeleri görüşüldü. Toplantıda alınan karar ile bugüne kadar ücretli olarak yapılan besihane hizmeti, alınan karar ile bundan sonra ücretsiz olarak yapılacak.


Pamukkale Belediye Meclisi Ocak ayı toplantılarının ikinci birleşimi Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin başkanlığında yapıldı. Ocak ayı meclis toplantısında dikkat çeken en önemli konu AK Parti Kadın Kolları Başkanı ve Pamukkale Belediye Meclis üyesi olan AK Parti Genel Merkezi’ndeki yeni görevinden dolayı meclis üyeliğinden istifa eden Aynur Akdemir’in, Aysun Tonel’in getirilmesi oldu. Akdemir’in yerine geçen Tonel, ilk toplantısında belediye meclis üyeleriyle tanıştı.  
 
Diğer yandan Pamukkale Belediye Meclisi’nin Ocak ayı birleşimlerinde bu güne kadar besihanelerden alınan ilaçlama ücretleri maddesi oldu. Mecliste Sağlık İşleri Müdürlüğü’nün 2018 yılı ücret tarifeleri görüşüldü. Mecliste alınan karar ile Pamukkale İlçesi’nde bulunan besihanelerden 2018 yılından itibaren ücret alınmaması ve bu hizmetin ücretsiz olarak yapılması kararlaştırıldı. Alınan karar ile bugüne kadar 200 TL ile 400 TL arasında besihane işletmecilerinden alınan ilaçlama ücretleri, bundan sonra alınmayacak.  


04.01.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018