CHP’DE GÖREV ARTIK ERTEMUR’DA | Denizli Hizmet Gazetesi


CHP’DE GÖREV ARTIK ERTEMUR’DACumhuriyet Halk Partisi (CHP) il kongresinde il başkanlığına seçilen Ali Rıza Ertemur, parti merkezinde düzenlenen törenle görevi eski başkan Teoman Sancar’dan devraldı.


CHP İl Kongresi’nde 303 delegenin oyunu alan Ali Rıza Ertemur, partinin yeni il başkanı oldu. Önce seçim kurulundan mazbatasını alan Ertemur, parti merkezinde düzenlenen törenle görevi eski başkan Teoman Sancar’dan devraldı.  
Eski başkan görevi devreden Teoman Sancar, Denizli’de yerel ve genel iktidarın çoban ateşini yakmak için mücadele ettiklerini belirterek, “İki yıllık dönemim boyunca ana anlayışımız, ana ilkemiz 1 milyonluk Denizli’nin sosyal demokrat anlayışla kaynaşması ve insanlarımızda Atatürk sevdasının ortaya çıkarmaktı. Bugün partimizdeki birliktelikten yeni il binamıza kadar yaptığımız hizmetlerden dolayı onurlu ve gururluyum. Yeni il başkanımız Ali Rıza Ertemur’un da bu heyecanı kat kat artırarak üzerine çok değerli taşlar koyacağına inancım tam. Kendisinin CHP’yi Denizli’de en iyi şekilde temsil edeceğinden, AK Parti ile en iyi şekilde mücadele edeceğinden eminiz. Bana ne zaman ihtiyaç duyarsa, Mustafa Kemal’in bir askeri olarak her zaman yanındayım” dedi. 


04.01.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018