SOSYAL MEDYA DENİZLİ VE EKONOMİ BAKANINI KONUŞTU | Denizli Hizmet Gazetesi


SOSYAL MEDYA DENİZLİ VE EKONOMİ BAKANINI KONUŞTU‘TürkiyeEkonomisiEminEllerde’ etiketiyle yapılan paylaşımlar Türkiye gündeminde en çok konuşulanlar arasında ilk sırada yer aldı.


Denizli İl Başkanlığı tarafından organize edilen ve Denizli İl Başkanı Necip Filiz’in ilk paylaşımıyla başlayan hastag çalışması kısa bir sürede Türkiye Gündeminde ilk basamaklara tırmanarak ardından birinciliğe oturdu ve uzun süre birinciliği kimseye kaptırmadı.  
İlk paylaşımın üzerinden saatler geçmesine rağmen binlerce medya kullanıcısı tarafından konuşulmaya devam eden #TürkiyeEkonomisiEminEllerde hastag’i ile Denizli hemşehrileri Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’ye hem sahip çıktı, hem de ekonomi alanındaki başarılarından dolayı teşekkür etti.  
AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz; “ Türkiye ekonomisini baltalamak için içeride ve dışarıda pek çok kirli algı operasyonlarına rağmen Türkiye büyümeye devam ediyor. Denizlimizin Gururu Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci sayesinde ‘ Türkiye Ekonomisi Emin Ellerde ’, istikrar devam edecek ” diyerek; başta tüm Denizlili hemşehrileri olmak üzere hastag’e Türkiye’nin farklı illerinden destek veren tüm sosyal medya kullanıcılarına teşekkür etti.  
 


04.01.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018