BU KEZ DE KAN VEREREK HAYAT KURTARDILAR | Denizli Hizmet Gazetesi


BU KEZ DE KAN VEREREK HAYAT KURTARDILARDenizli’de yangın, doğal afet, kazalar ve kurtarma operasyonlarında binlerce vatandaşın hayatını kurtaran Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri, bu kez de kan bağışı yaparak hayat kurtardı.


Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı çalışanları Türk Kızılayı’na 80 ünite kan bağışında bulundu. Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, güzel bir sosyal sorumluluk projesine imza attılar. Türk Kızılayı’na talepte bulunarak kan başığı yapmak istediklerini söyleyen daire çalışanları için Türk Kızılayı çalışma başlattı. Bu kapsamda itfaiye daire başkanlığında kurulan stanta 100’den fazla itfaiye çalışanı kan vermek için talepte bulundu. Kan bağışlaması uygun bulunan 80 kişinin kanı alındı. 
 
Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Murat Başlı, ‘’ Bir damla kan bir hayat demektir bilinci ile teşkilatımız ve Kızılay iş birliği ile kan verme etkinliği düzenlendi. Katılımın yoğun olduğu etkinliğimizde 80 ünite kan bağışı yapıldı. Etkiliğe katılan tüm personelimize teşekkür ederim. Bundan sonra da bu tip sosyal sorumluluk projelerimiz devam edecektir’’dedi. 


27.12.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018