MHP ÇİVRİL’DE GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI | Denizli Hizmet Gazetesi


MHP ÇİVRİL’DE GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTIMilliyetçi Hareket Partisi, Çivril’deki ülkücüler ile bir araya geldi. MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Emin Haluk Ayhan, MHP İl Başkanı Cafer Birtürk ve ilçe başkanlarının da katıldığı istişare toplantısında, partililerin sorunları masaya yatırıldı.


MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Emin Haluk Ayhan, Çivril’deki partililere seslenerek, “Sizler bu davaya sahip çıktıkça, bizi kimse parçalayamaz, kimse bölemez. İçimizden kopup gidenler olacaktır, bu her dönemde de olmuştur. Ancak, onların hepsi eninde sonun geriye dönecektir. Biz işimize bakalım. Biz partimize ve Devletimize sahip çıkalım” dedi. 
 
MHP İl Başkanı Cafer Birtürk’te konuşmasında, partiye olan teveccühün eskisinden daha fazla olduğunu belirterek; “Biz göreve geldiğimizden bu güne kadar 4 bin kişinin üzerinde yeni üye kaydı yaptık. İlçeler de bizimle birlikte çalışmalarını sürdürüyor. Bizim tek derdimiz memleket meselesi, gerisi teferruat.” diye konuştu. Partililerin sırayla sorunlarını ve yaptıkları çalışmaları anlattığı istişare toplantısında, 2019 seçimlerinde Çivril’de Belediye’ye MHP bayrağını dikmek için söz verdiler. 


27.12.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018