TKDK YATIRIMCILARI BEKLİYOR | Denizli Hizmet Gazetesi


TKDK YATIRIMCILARI BEKLİYORDenizli Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurulu (TKDK) İl Koordinatörlüğü, IPARD 2 Programı üçüncü başvuru çağrısını ilan etti. İl Koordinatörü Murat Kar, uzun süredir beklenen çağrıdan yaralanacak olan yatırımcıların hızlı davranmasını istedi.


Konu ile ilgili açıklama yapan TKDK Denizli İl Koordinatörü Murat Kar “IPARD II Programının üçüncü çağrı ilanına çıkmış bulunmaktayız. Uzun süredir beklediğimiz bu çağrıdan tüm Denizlili yatırımcılarımızın faydalanmaları için yatırımcılarımızdan hızlı davranmalarını istiyoruz.” dedi. 
 
Kar ayrıca “Başvurular hakkında detaylı bilgiler ve başvuru kurallarının yer aldığı Başvuru kuralları için, Başvuru Çağrı Rehberleri (versiyon 3.0) Kurumumuzun resmi internet adresinden (www.tkdk.gov.tr) ve İl Koordinatörlüklerinden temin edilmelidir. Ayrıca, bu başvuru çağrı döneminde Kurumumuz tarafından yapılacak ilave duyuru ve bilgilendirmeler de bu çağrı ilanı kapsamında dikkate alınmalı ve söz konusu duyuru ve bilgilendirmeler, kurumumuzun resmi internet adresinden (www.tkdk.gov.tr) takip edilmelidir. Ayrıntılı bilgi için tüm yatırımcılarımızı kurumumuza davet ediyoruz ” dedi. 
 
 
 


25.12.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018