TAVAS’TA TOKİ’LER YÜKSELİYOR | Denizli Hizmet Gazetesi


TAVAS’TA TOKİ’LER YÜKSELİYORDenizli’nin Tavas İlçesi Kızılcabölük Mahallesi ile Yenimahalle’de TOKİ tarafından yapımı devam eden 224 konutun inşaatında sona gelindi. TOKİ’lerin kısa sürede tamamlanarak hak sahiplerine teslim edeceğini belirten Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, TOKİ’ler ile Tavas’a yeni bir pencere açılacağını belirtti.


Tavas merkez ve Kızılcabölük Mahallesi’nde TOKİ tarafından yapılan 224 konut ve 2 adet işyerinin inşaatında sona gelindi. Tavas´ın hızla yükseldiğini ve geliştiğini söyleyen Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, "Biz göreve geldiğimiz ilk gün, plan ve projelerimizi belirledik ve o doğrultuda hareket ettik. Bunlardan en önemlisi de kurumlarla koordineli çalışıp, Tavas´ın yıllardır süren temel ihtiyaçlarını belirleyerek hepsini kısa vadede bitirmekti. Allah´a şükürler olsun ki gayretlerimizin meyvelerini birer birer toplamaya başladık" dedi. 
Akyol, "Ev sahibi olmaya aday olacaklar şimdiden Belediyemize gelerek heyecanlarını bizimle paylaşıyorlar. İnsanlar uygun fiyata yıllarca hayalini kurdukları evlerinin sahibi olacaklar. Buna birazcık bile vesile olabildiysek ne mutlu bize. TOKİ ile birlikte Tavas´ta yeni bir pencere açıyoruz. Ev sahibi olmayan alt gelir grubu vatandaşlarımız kira öder gibi ev sahibi olacak. Yine 3+1 sosyal konutlarla da vatandaşlarımız, kendi bütçelerine uygun ev sahibi olabilecekler. TOKİ projemizle, peyzajıyla, mimarisiyle, sosyal donatılarıyla nitelikli sosyal çevre imkânı sunan, aynı zamanda ilçemize değer katacak yeni bir yaşam merkezi oluşturulacak. Ben buradan tekrar emeği geçen başta Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat Zeybekci olmak üzere, Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan´a, TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan´a ve projeye sahip çıkan tüm Tavaslı hemşerilerime sonsuz saygı ve şükranlarımı sunuyorum. Tavasımıza, Tavaslılara şimdiden hayırlı uğurlu olsun "dedi. 


19.12.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018