DENİZLİ BU HİZMETİ ÇOK SEVECEK | Denizli Hizmet Gazetesi


DENİZLİ BU HİZMETİ ÇOK SEVECEKEn uygun hizmeti, en konforlu araçları sunmayı görev edinen Luxury Car Rental sizler için hızlı ve güvenli rezervasyon yanında, şoförlü ya da şoförsüz lüks araç kiralama alanında Denizli’de kısa sürede söz sahibi oldu.


“Biz Hazırız, siz hazır mısınız?” sloganı ile hizmete başlayan Luxury Car Rental kısa sürede gösterilen ilgiden memnun. Hasan Yapıcıoğlu ve İbrahim İsenlik tarafından hizmete açılan Luxury Car Rental, Denizli halkına lüks araç sınıfında, günlük veya haftalık araba kiralamak isteyen kişilere kolay, güvenli ve hızlı rezervasyon olanağı sağlamak amacıyla, istenilen özeliklere sahip temiz ve bakımları düzenli yapılmış araç filosu ile hizmet veriyor. 
 
Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile Denizli halkına hizmet verdiklerini belirten Luxury Car Rental Hasan Yapıcıoğlu ve İbrahim Esenlik, “Firma olarak müşterilerimize 7-24 hizmet vermekteyiz. Bunun yanında isteğiniz aracı otele, şehir içi adreslerine ücretsiz olarak temsil etmekteyiz. Firmamızda VİP araçlarımız ile müşterilerimize isteye göre şoförlü olarak hizmet veriyoruz. Konforlu, güvenilir bir seyahat için tüm Denizli halkını firmamıza bekliyoruz” dedi.  


18.12.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018