SANCAR, 2019 SEÇİMLERİNE GÖZ KIRPTI | Denizli Hizmet Gazetesi


SANCAR, 2019 SEÇİMLERİNE GÖZ KIRPTICHP İl Başkanı Teoman Sancar, yaptığı açıklama ile kongrede il başkanlığına aday olmayacağını belirterek 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayacağını söyledi. Sancar, hangi belediye için aday adaylığını açıklayacağının ise henüz netlik kazanmadığını belirtti.


CHP Merkezefendi İlçe Başkanlığı devir teslim törenine katılan CHP İl Başkanı Teoman Sancar, gazetecilere yaptığı açıklamada, il kongresi için aday olmadığını söyledi. Sancar, 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde belediye başkanlığı için aday adaylığını açıklayacağını belirterek, hangi belediyeden aday adaylığını açıklayacağının netlik kazanmadığını söyledi.  
 
Denizli’de 2 yıldır İl Başkanlığı görevini yürüttüğünü ve siyasete belediye başkanı olarak devam etmek isteğini belirten İl Başkanı Teoman Sancar, “Partime hizmet etmek için 2 yıl boyunca gece gündüz çalıştık ve çalışmaya da devam edeceğim. Geçtiğimiz günlerde genel başkanımızın bir talimatı olmuştu. Yerel seçimler için aday adaylığını düşünen yöneticilerin kongrelerde aday olmamasını istemişti. Bu konuda parti genel merkezi ile yaptığım görüşmeler sonucunda il başkanlığı görevine aday olmama kararı aldım. Bunun nedeni 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde belediye başkan aday adaylığı için yarışmak. Şuanda hangi belediye başkanlığı için aday adaylığı olacağım kesinlik kazanmadı. Genelde il başkanları milletvekili olmak için yola çıkarlar ben, milletime hizmet etmek için belediye başkanlığına aday olmak istedim” dedi.  
 
 


14.12.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018