ŞİRİNKÖY’DEN SUBAŞIOĞLU’NA TEŞEKKÜR ZİYARETİ | Denizli Hizmet Gazetesi


ŞİRİNKÖY’DEN SUBAŞIOĞLU’NA TEŞEKKÜR ZİYARETİŞirinköy Mahalle Muhtarı Mehmet Emin Ataş ve azaları, Merkezefendi Belediyesi tarafından Şirinköy Mahallesi’ne verilen hizmetlerden dolayı Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’na teşekkür plaketi sundu.


Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’na ziyaretler sürüyor. Bu çerçevede bir ziyarette Şirinköy Mahalle Muhtarı Mehmet Emin Ataş ve azaları Sifer Karcı, Zihni Gökkaya, Selma Soytekin’den geldi. Başkan Subaşıoğlu, MuhtarMehmet Emin Ataş ve azalarından oluşan heyeti makamında ağırladı. Subaşıoğlu ve mahalle yönetimi yatırımlar üzerine bir süre istişarelerde bulundu. Ardından da Muhtar Ataş, Merkezefendi Belediyesi’nin Şirinköy Mahallesi’ne verdiği hizmetlerden dolayı Başkan Subaşıoğlu’na teşekkür ederek, plaket sundu.  
 
Başkan Subaşıoğlu da yaptığı açıklamada, “Merkezefendimizdeki 50 mahallemize eşit bir şekilde hizmetlerimizi götürüyoruz. Şirinköy Mahallesi de ilçemizin en güzel mahallelerinden biri. Bu mahallemize de gereken tüm yatırımlarımızı yaptık. Şirinköy Mahalle Muhtarımıza ve azalarına ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi. 


14.12.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018