DTO VE DTB HEYETİNDEN BAKAN ZEYBEKCİ’YE ZİYARET | Denizli Hizmet Gazetesi


DTO VE DTB HEYETİNDEN BAKAN ZEYBEKCİ’YE ZİYARETDenizli Ticaret Borsası ve Denizli Ticaret Borsası yönetimi Ekonomi Bakanı Sayın Nihat Zeybekci’yi makamında ziyaret ederek istişarelerde bulundu.


Ziyarete, Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Denizli Ticaret Borsası Meclis Başkanı İbrahim Yayan, Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tefenlili, Yönetim Kurulu Üyeleri; Ayhan Sabanoğlu, Ömer Lütfi İnamlıca, Özay Tanrıverdi, Yüksel Tanrıkulu ve Genel Sekreter Ali Şahin katılırken, Ankara’da bulunan Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan ve Ekonomi Bakanlığı Danışmanı, eski Denizli Milletvekili Mehmet Yüksel de katıldı. 
Denizli Ticaret Borsası heyeti Bakan Zeybekci ile ülke gündemini ve ekonomik gelişmeleri değerlendirdi. DTB heyeti, Borsa’nın mevcut çalışmaları hakkında Bakan Zeybekci’yi bilgilendirirken, yapılması planlanan projeler için fikir alışverişinde bulundu. 
Ziyareti değerlendiren Denizli Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Tefenlili “Ankara ziyaretimizde Türkiye’nin ve Denizli’nin önemli siyasetçilerinden olan Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci’nin misafiri olduk. Ziyaretimizde Ülkemizin ekonomik gelişmelerini değerlendirirken, Bakanımızı, Borsamızın çalışmaları ve projeleri hakkında bilgilendirdik, fikir alışverişinde bulunduk. Bizim için verimli bir ziyaret oldu, misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkürlerimiz sunuyorum” dedi. 


14.12.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018