AK PARTİ’DE KONGRELER YİNE ERTELENDİ | Denizli Hizmet Gazetesi


AK PARTİ’DE KONGRELER YİNE ERTELENDİAK Parti’de geçtiğimiz ay MKYK tarafından alınan karar ile ertelenen ve daha sonra yeniden start alan ilçe kongreleri, önceki gün yeni bir karar ile yeniden ertelendi. Diğer yandan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yücel Güngör, 24 Aralık’ta yapılacak kongrede aday olmayacağını açıkladı. Pamukkale İlçe Başkanı Hasan Aracı’nın da İl Başkanı ile görüşmesinin ardından aday olup olmayacağı yönünde karar vereceği öğrenildi.


AK Parti’de Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK) tarafından alınan karar ile AK Parti İlçe Kongreleri yeniden ertelendi. İkinci kez ertelenen kongrelerin ileri bir tarihte yapılması planlanıyor. Şuana kadar 11 ilçenin kongresinin yapıldığı AK Parti’de gözler ise Merkezefendi ve Pamukkale İlçe Başkanlığı seçimlerinde. 24 Aralık’ta yapılması planlanan Merkezefendi İlçe Başkanlığı seçimleri ile 30 Aralık’ta yapılması planlanan Pamukkale İlçe Başkanlığı seçimlerinin Ocak 2018’de yapılması planlanıyor.  
 
İLÇE BAŞKANLARINDAN ADAYLIK AÇIKLAMASI  
Diğer yandan AK Parti Merkezeefendi İlçe Başkanı Yücel Güngör, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile kongrede aday olmayacağını duyurdu. Yeni dönemde ilçe başkanlığına aday olmayacağını ve meclis üyeliğinin devam edeceğini ifade etti. AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Hasan Aracı’nın da İl Başkanı Necip Filiz ile görüşmesinin ardından kongrede aday olup olmayacağının belirleneceği öğrenildi.  


14.12.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018