KİMSE İNANMAMIŞTI | Denizli Hizmet Gazetesi


KİMSE İNANMAMIŞTI‘Denizli’ye Deniz Gelecek’ projesiyle yola çıkan ve birçok kesim tarafından Ti’ye alınan Denizli Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Belediye Başkan Adayı ve İşadamı Mehmet Uğur Tatar’ın projesi İstanbul’un ardından şimdide Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçiriliyor. Ti’ye alınan projesinin diğer illerde hayata geçirildiğini belirten Tatar, olmaz denilen projelerin nasıl olduğunu herkesin gördüğünü ifade etti.


Denizli’de 24 yıldır geri dönüşüm konusunda hizmet veren Tataroğlu Kağıtçılık Firmasının Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Uğur Tatar, 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimler için Denizli Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na adaylığını açıkladı. Bağımsız aday olarak seçimlere katılacağını ve bunun sebebinin de, siyasette yaşanan kirlilikten kaynaklandığını ifade eden Tatar, “Hayallerimi memleketimde gerçekleştirmek için son kez aday oldum. Bağımsız aday olmamın sebebi de, siyasette yukardan gelen talimatlar ve bunları uygulamanın benim görüşüme ters olmasından dolayı” dedi.  
 
‘SİYASİ KİMLİKLERİNE DEĞİL PROJİLLERİNE BAKSINLAR’ 
Denizli’yi vizyon bir kent yapmak için gece gündüz demeden çalıştığını ve bunun için projelerinin hazır olduğunu ifade eden Denizli Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Belediye Başkan Adayı Mehmet Uğur Tatar, "Kentim için memleketim için önemli projelerim var. 2018’de çalışmalarıma başlıyorum ve projelerimi kamuoyu ile paylayacağım. Kısacası Denizli’yi vizyon kent yapmak için hazırız. Vatandaşlarımız siyasi kimliklere değil projelere ve adayların profillerine bakarak oy versinler” dedi. 
 
‘PROJELERİM BAŞKA YERLERDE HAYATA GEÇİYOR’ 
2004 yılında ‘Denizli’ye Deniz Gelecek’ dediğinde Kanal Denizli Projesini gündeme getirdiğini ama bunu başta siyasiler ve bazı basın yayın organlarının Ti’ye aldığını ifade eden Denizli Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Belediye Başkan Adayı Mehmet Uğur Tatar, projesinin başta İstanbul ve şimdide Gaziantep’te hayata geçirildiğini ifade etti. Tatar, “Kanal Denizli Projesini açıkladığımızda herkes Ti’ye almıştı. Cumhurbaşkanımız Kanal İstanbul Projesini hayatını geçirdi. Şimdide Gaziantep Kanal projesi için çalışma başlattı. Kısacası kimsenin inanmadığı proje şimdi diğer illerde hayata geçiyor. Artık bu projenin konuşulmasının zamanı geldi” dedi. 
 
KANAL PROJELERİ 
Denizli Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Belediye Başkan Adayı Mehmet Uğur Tatar’ın açıkladığı ‘Kanal Denizli Projesi’ ilk olarak İstanbul’da hayata geçirildi. Gaziantep’teki kanal projesi için çalışmalar ise başladı. Gaziantep’teki projede Eskişehir modeli uygulanacak ve il merkezindeki eski stadyum yıkılarak, kanal için düzenleme yapılacak. 


13.12.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018