VİVENSE ARTIK DENİZLİ’DE | Denizli Hizmet Gazetesi


VİVENSE ARTIK DENİZLİ’DEİnternet sitesiyle mobilya sektörüne yeni bir ivme kazandıran Türkiye’nin önemli markalarından Vivense, 22. şubesini Denizli’de hizmete açtı.


Türkiye’de mobilya ve yaşam ürünleri konusunda internet üzerinden satış yapan ve kısa sürede Türkiye’nin önemli mobilya firmalarından biri haline gelen Vivense, 22. Şubesini Denizli’de hizmete açtı. Denizli’de 22. Şubesinin açılışını gerçekleştiren Vivense Denizli Showroom Şirketi’nin CEO’su ve Kurucusu Kemal Erol, Vivense markasını ve kalitesini Denizliler ile buluşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.  
 
200 BİN ÜZERİNDE EVDE VİVENSE KULLANILIYOR 
Denizli’de 22. mağazayı açtı. Açılışta konuşma yapan Erol, “Vivense Uluslararası yatırımcıları olan Türkiye’de 15 Milyon Dolara yakın yabancı yatırımcı çekmiş bir ev ve yaşam markası. Şuanda 270 çalışanıyla 22 Showroom’uyla 10 bin metre karenin üzerinde operasyon merkeziyle hizmet veriyor. Türkiye’de 200 bin’in üzerinde eve ulaştık. Çok geniş yelpazede mobilya satışımız var. İnternette, web sitemizde ve mağazalarımızda müşterilerimiz gelip ürünleri görüp beğeniyorlar satın alabiliyorlar. İç mimarlarımızdan destek alabiliyorlar. Kendi kumaş koleksiyonumuzla ürünleri özelleştirme şansına sahipler, bunun dışında biz bu sene mobilya dışındaki diğer ev ürünlerine de giriş yaptık. Dekorasyon, ev tekstili, mutfak ürünleri gibi bu kategoride de satışlarımızda ciddi miktarda arttı” ifadelerini kullandı.  
 
ÜCRETSİZ İÇ MİMARLIK HİZMETİ  
Firma olarak ücretsiz iç mimarlık hizmeti de verildiğini belirten Erol, “Müşterilerimiz gelip evine mobilya seçerken iç mimarımızla oturup hangi renk daha güzel olur, eve nasıl yerleşim yapılabilir, hangi ürünler bir biri ile uyumlu olur gibi konularda ücretsiz danışmanlık alıp ürünlerini birlikte seçebiliyorlar. Vivense Denizli Showroomun da keyifli bir ortamda çayını, kahvesini içerek öyle bir hizmet vermeye çalışıyoruz. Uçtan uca Vivense ürünü aldığı andan ürünü evine teslim edilene kadar biz devrede oluyoruz. Kendi teslimat ekiplerimizle ürünler teslim ediliyor. Büyük ürünlerde kurulumlarını biz ücretsiz olarak yapıyoruz. Böyle bir hizmetimiz var Denizli’de 22. Mağazamız olarak bugün hizmete girmiş bulunmaktayız” dedi.  
 
Vivense Mağazası’nın açılış kurdelesini ise Satış Danışmanları Levent Topaloğlu, Esra Boğa, Mağaza Müdürü Sercan Sancar, İç Mimarlar Zeynep Şenel, Tuğba Dilmen ve Vivense Denizli Showroom Şirketi’nin CEO’su ve Kurucusu Kemal Erol birlikte kesti.  
 
 
,  


08.12.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018