ERDOĞAN VE EMER AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ | Denizli Hizmet Gazetesi


ERDOĞAN VE EMER AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜDenizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan’ın oğlu Oğuz Atakan Erdoğan ile psikolog Nevrez Emer, düzenlenen düğün töreniyle dünya evinde girdi. Genç çiftin nikah törenine Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin yanı sıra Denizli’nin iş ve siyaset dünyasının önemli isimleri katıldı.


Denizli iş ve siyaset dünyası hafta sonu düzenlenen bu düğünde bir araya geldi. Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan’ın oğlu Oğuz Atakan Erdoğan ile psikolog Nevrez Emer, düzenlenen düğün töreniyle dünya evinde girdi. Kayalar Düğün salonunda düzenlenen nikah törenine Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli Valisi Hasan Karahan, DSO Başkanı Müjdat Keçeci, DENİB Başkanı Süleyman Kocasert, DTB Başkanı İbrahim Tefenlili, AK Parti Denizli Milletvekilleri Şahin Tin, Sema Ramazanoğlu,Cahit Özkan, AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, iş dünyasının önemli isimleri, Erdoğan ve Emer ailelerinin yakınları katıldı. Genç çiftin anne babaları Şadiye-Uğur Erdoğan ile Gülay-Cengiz Emer’i nikah törenine katılan yakınlarını kapıda karşıladı.  
 
Genç çiftin nikahını Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan kıyarken, nikah şahitliğini ise Bakan Zeybekci başta olmak üzere 20’ye yakın davetli yaptı. Bir ömür boyu birlikte yaşamak için ‘Evet’ diyen genç çiftin mutlulukları gözlerinden okundu. Genç çiftin nikah cüzdanını veren Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Oğuz Atakan- Nevrez Erdoğan çiftine bir ömür boyu mutluluklar diledi.  


02.12.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018