MERKEZEFENDİ’DE MERKEZ KÜTÜPHANE YÜKSELİYOR | Denizli Hizmet Gazetesi


MERKEZEFENDİ’DE MERKEZ KÜTÜPHANE YÜKSELİYORMerkezefendi Belediyesi tarafından Adalet Mahallesi´nde yapımı sürdürülen ´Merkez Kütüphane´ de çalışmalar devam ediyor. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu çalışmaları yerinde inceledi.


Merkezefendi Belediyesi’nin vizyon projeleri arasında yer alan ‘Merkez Kütüphane’ Adalet Mahallesi’nde hızla yükseliyor. Denizli’nin ihtiyacını karşılayacak kapasitede olan kütüphane farklı mimarisiyle de dikkat çekiyor. Özel olarak hazırlatılan projenin içerik zenginliği de üst seviyede olacak. İçerisinde bin 100 metrekare yetişkin kütüphanesi, 800 metrekare çocuk kütüphanesi, bireysel ve grup çalışma odaları, konferans salonu, açık hava tiyatrosu, 300 metrekarelik bir kitap kafe gibi birçok sosyal alanlar bulunuyor. Merkezefendi Belediyesi Merkez Kütüphanesi, ilçe sınırları içindeki tüm okullara ücretsiz servis araçlarıyla 24 saat hizmet verecek. 
 
BAŞKAN SUBAŞIOĞLU ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ 
Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Adalet Mahallesi’nde yapımı devam eden ‘Merkez Kütüphane’de incelemelerde bulundu. Çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi alan Başkan Subaşıoğlu açıklamalarda bulundu. Subaşıoğlu, “Merkez Kütüphanemizin inşaatı tüm hızıyla sürüyor. Bizde çalışmaları yerinde incelemek için buradayız. Merkezefendi Belediyesi olarak eğitime verdiğimiz destekleri böyle bir proje ile taçlandırmak istedik. Denizlimizin ve Merkezefendimizin kapsamlı bir kütüphaneye ihtiyacı vardı. Çok şükür bu özel proje ile o ihtiyacı gidermiş olacağız. Yaşayan ve nefes alan bir yapı olacak. Çocuk kütüphanesi, yetişkin kütüphanesi, konferans salonu, kitap kafesi gibi birçok alan yer alacak. On binlerce kitabımız içerisinde olacak. Merkez Kütüphanemiz, Merkezefendi ilçemize çok yakışacak. Herkes ilçemizdeki kütüphanemizi parmakla gösterecek. Merkezefendimize ve Denizlimize hayırlı uğurlu olsun” dedi. 


28.11.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018