PATRONA ÖĞRETMENLER GÜNÜ SÜRPRİZİ | Denizli Hizmet Gazetesi


PATRONA ÖĞRETMENLER GÜNÜ SÜRPRİZİDenizli Karadenizliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı ve işadamı Birol Konak’ın asıl mesleğinin öğretmen olduğunu öğrenen çalışanları, Konak’a sürpriz yaptı.


Denizlilerin yakından tanığı Denizli Karadenizliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı ve işadamı Birol Konak’ın asıl mesleğinin öğretmen olduğunu öğrenen çalışanları, Konak’a sürpriz yaptı. 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle 24 Kasım 1994 yılında öğretmenlik yemini ettikten sonra aldığı belgeyi sosyal medya hesabından paylayan Konak, asıl mesleğinin öğretmenlik olduğunu duyurdu.  
 
Sosyal medya hesabından bu kutsal mesleği yapan öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlayan Konak, “Bu kutsal mesleği icra etmeye devam eden meslektaşlarım, ışınız hiç solmasın. Sizleri saygıyla selamlıyorum” dedi.  
 
Bu paylaşımın ardından firmasında çalışan personel, Konak’a sürpriz yaparak öğretmenler gününü kutladı. Konak’a pasta hazırlayan personeli, Konak’ın ve tüm öğretmenlerin öğretmenler günün kutladı. Konak personeline bu jetlerinden dolayı teşekkür etti.  


24.11.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018