BOZKURT AK PARTİ’DE TURGUT ADAYLIĞINI AÇIKLADI | Denizli Hizmet Gazetesi


BOZKURT AK PARTİ’DE TURGUT ADAYLIĞINI AÇIKLADIAK Parti Bozkurt İlçe Başkanlığı’nın yarın yapılacak olan 6. Olağan kongresi için Caner Turgut adaylığını açıkladı. Uzun yıllar Bozkurt’ta gençlik kolları başkanlığı ve ilçe yönetiminde görev yapan Turgut, mevcut başkan Ahmet Bayar ile yarışacak.


AK Parti Bozkurt İlçe Başkanlığı’nın 6. Olağan kongresi yarın yapılacak. 400 delegenin oy kullanacağı seçimlerde mevcut başkan Ahmet Bayar ile uzun yıllar ilçe teşkilatında görev yapan Caner Turgut yarışacak. Bugün AK Parti İl Başkanlığı’na adaylık müracaatında bulunan Caner Turgut, yarın yapılacak olan seçimlerde, AK Partili delegelerden destek isteyecek. 
 
AK Parti’nin önemli kademelerinde uzun yıllar görev yapan Caner Turgut, 5 yıl AK Parti Bozkurt Gençlik Kolları Başkanlığı, 2 yıl İlçe Başkan Yarımcılığı ve 2014 yerel seçimlerinde Bozkurt Belediye Başkan Aday Adayı olarak partisinde görev yapmıştı. Evli ve 2 çocuk babası olan Caner Turgut, her zaman olduğu gibi bugünde birlik ve beraberlik içerisinde seçimlere gittiklerini belirterek, “ Bugün yapılacak olan İlçe Başkanlığı seçimleri için adaylık müracaatımızı yaptık. Her zaman olduğu gibi bu seçimlerinde tek kazananı AK Parti olacağından hiç şüphemiz yoktur. Demokratik ortamda yapılacak olan seçimlerde tüm delegelerimizin desteğini bekliyorum” dedi.  
 
 


24.11.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018