BU MERKEZ ENGELLERİ ORTADAN KALDIRACAK | Denizli Hizmet Gazetesi


BU MERKEZ ENGELLERİ ORTADAN KALDIRACAKMerkezefendi Belediyesi tarafından Gümüşçay Mahallesi’nde yapımı devam eden ‘Engelsiz Yaşam Merkezi’ Denizli’de engelleri ortadan kaldıracak. Diğer yandan merkez için engelli vatandaşların kayıtlar devam ediyor.


Merkezefendi Belediyesi, sosyal belediyecilikte önemli bir projenin daha altına imza atıyor. Daha önce ‘Merkezefendi’de Engelsiz Yaşam İçin Buluşuyoruz’ adıyla çalıştayının da yapıldığı projenin çalışmaları Gümüşçay Mahallesi’nde devam ediyor. Yapımında sona gelinen ‘Engelsiz Yaşam Merkezi’ için kayıtlar Merkezefendi Belediyesi’nde alınıyor. Engelli vatandaşlar için bölgenin ilk ve tek sosyal tesis niteliğini taşıyan yaşam merkezinde kuaförlük, mobilyacılık, otelcilik, halıcılık, market ve gıda reyonu, el işi, ahşap boyama, tekstil ve müzik gibi birçok mesleki eğitim merkezi ve sosyalleşme alanı yer alacak.  
 
KAYITLAR DEVAM EDİYOR, SON TARİH 29 ARALIK 
Engelli vatandaşlarla birlikte engelli yakınlarının da faydalanabileceği tesis için kayıtlar da sürüyor. Vatandaşlar kayıtlar için Merkezefendi Belediyesi’ne müracaat ediyor. 29 Aralık 2017’de sona erecek olan kayıtlar için 444 8 662 numaralı telefondan ya da www.merkezefendi.bel.tr internet adresinden detaylı bilgi alınabilecek. 
 
“KAYITLAR İÇİN BELEDİYEMİZE BEKLİYORUZ” 
Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu “Merkezefendi ilçemize ‘Engelsiz Yaşam Merkezi’ni kazandırıyoruz. Buradahem engelli vatandaşlarımıza hem de ailelerine sosyal yaşam alanı sunacağız. Engelli vatandaşlarımızın ve ailelerinin mutluluğu öncelikli hedefimiz. Engelsiz Yaşam Merkezimiz için kayıtlarımız sürüyor. Kayıtlar için Merkezefendi Belediyemize bekliyoruz” dedi. 


21.11.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018