TEKDEN’DEN BAŞARILI PERSONELE TEŞEKKÜR | Denizli Hizmet Gazetesi


TEKDEN’DEN BAŞARILI PERSONELE TEŞEKKÜREge Bölgesi’ne Beyin Cerrahisi, Ortopedi, Fizik Tedavi, Kadın Doğum ve Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi başta olmak üzere tüm branşlarda sağlık hizmeti sunan Özel Denizli Tekden Hastanesi, yatırımlarının en büyüğünü personeline yapıyor. Başhekim Uz.Dr.Yusuf Polat, Genel Müdür Yardımcısı Cemal Işık ve hastane çalışanlarının katıldığı eğitimde özverili çalışmalarından dolayı bir çok personele teşekkür belgesi verildi.


Kişisel Gelişim Uzmanı Yelda Yolay Kazanoğlu’nun konuşmacı olarak katıldığı kariyer eğitimin açılış konuşmasını gerçekleştiren Başhekim Uz.Dr.Yusuf Polat, gelişim ve değişimin sürekliliğine değinerek, “Çalışanlarımız bizim en güçlü yanımız. Her biri sahada bizi temsil ediyor, işini layıkıyla yapma gayreti gösteriyor. Biz Tekden Hastanesi’nin kurum kültürü gereği personelimizi sadece çalışanımız olarak göremiyoruz. Yeri geliyor ailemizden çok sizlerle aynı çatıyı paylaşıyoruz. Dolayısıyla sizlerin mutluluğu bizlerin başarısı oluyor. Samimiyet ve fedakârlık noktasında bizi her zaman gururlandırdığınız için de ayrıca teşekkür ediyorum. İş yoğunluğumuzun olmasına rağmen sizleri biraz iş hayatının stresinden uzaklaştırmak için böyle bir etkinlik organize ettik. Yıllardır kurum içi eğitimlerimizde bizleri destekleyen Yelda Yolay Kazanoğlu’na da bizlerle olduğu için şükranlarımı sunuyorum. Kurum içi eğitimlerimiz personelimizin motivasyonu için belli aralıklarla devam edecektir” diye konuştu. 
 
TEKDEN HASTANESİ’NDEN DOĞU BÖLGESİ’NE KİTAP YARDIMI 
Kariyer eğitimi ile Tekden personelini bilgilendiren Kişisel Gelişim Uzmanı Yelda Yolay Kazanoğlu ise, Tekden Hastanesi’nin birçok sosyal sorumluluk projesine destek verdiğini belirterek “Tekden Hastanesi benim gönül bağımın olduğu bir kurum. Gerek Yusuf Hocam gerek Cemal Bey beni kendilerinden biri olarak görüyor. Dönem dönem onlarla ve çalışanları ile bir araya geliyorum. Her eğitim bir öncekinden daha eğlenceli geçiyor. Tekden personelinin muhteşem bir enerjisi var. Her geldiğimde hayran kalarak dönüyorum. Bugün bu eğitimi organize ettiğimiz için çok sevinçliyim ama asıl beni mutlu eden Ulusal Kelebek Projesi kapsamında özellikle ülkemizin doğu kesimlerinde kitap okumaya hasret binlerce çocuğumuz var. Genel Müdür Yardımcısı Cemal Işık bu projeye sonuna kadar destek olacaklarını söyledi. Kendisine teşekkür ederim. Biz birlikte daha güçlüyüz” dedi. 


02.11.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018