BABASININ SANAL ARKADAŞLARI ALPER´İ YALNIZ B | Denizli Hizmet Gazetesi


BABASININ SANAL ARKADAŞLARI ALPER´İ YALNIZ BDenizli Merkezefendi ilçesinde yaşayan 22 yaşındaki Alper Karaca´yı askerliğe, babasının lösemi tedavisi gördüğü hastaneden gelememesi nedeniyle sosyal medya üzerinden organize olan Denizli Trafik Yaşam grubu üyeleri onu coşkuyla uğurladı.


22 yaşındaki gencin babası 48 yaşındaki Mehmet Karaca, 1.5 aydır Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde lösemi tedavisi görüyor. Kütahya Hava Er Eğitim Tugayı’nda acemi er olarak askerliğe başlayacak Alper Karaca’nın gündüz saatlerinde yakınları, komşuları ve mahalledeki kadın komşuları mevlit okudu, onun kınasını yaktı. Karaca, lösemi tedavisi gören babası ile görüntülü olarak telefonda görüşüp vedalaştı. Alper’in annesi ise oğluna sarılarak duygulu anlar yaşadı, gözyaşlarına hakim olamadı. Bir yandan eşinin oğlunun yanında olamamasına üzülen Asiye Karaca, bir yandan ona destek olan ve yalnız bırakmayan hesabı Denizli Trafik ve Yaşam Grubu takipçilere teşekkür etti. 
 
"BURUK BİR SEVİNÇ YAŞIYORUM” 
Babası yanında olamadığı için üzgün olduğunu ve buruk bir sevinç yaşadığını dile getiren Alper Karaca, "Aslında içimde buruk bir sevinç var. Vatani görevimi yapmaya gittiğim için gururluyum. Babamın rahatsızlığından dolayı buruk bir sevinç yaşıyorum. Denizli Trafik ve Yaşam Grubu´na çok teşekkür ediyorum. Babam 1 buçuk aydır tedavi görüyor. Babamın hastalığı erken teşhis oldu. Bu çok önemli bu hastalıkta. Tedavisi devam ediyor, daha iyi olacak inşallah. Babam burada olsa daha güzel olurdu ama nasip değilmiş. Ama grup üyelerinin yanımda olmaları bana moral oldu" dedi. 
"TEDAVİ GÖREN EŞİME MORAL OLDU” 
Eşinin oğlunun uğurlamasına katılamadığı için üzgün olduğunu ifade eden anne Asiye Karaca, verilen destek karşısında mutlu olduğunu kaydetti. Anne Karaca, "Bu yapılan bize inanılmaz güç verdi. Eşimin yokluğunu aratmadılar. Bizi yalnız bırakmayanlara çok teşekkür ediyorum. Bu destek lösemi hastası eşime de çok moral oldu" diye belirtti.  
 
"BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ”  
Bir üyenin aracılığıyla kendisinin haberi olduğunu belirten Denizli Trafik ve Yaşam Grubu yöneticisi Osman Başpınar, duyduktan sonra Alper Karaca´ya askere giderken moral vermek istediklerini kaydetti. Başpınar, "Bir üyemizin babasının lösemi hastası olduğunu öğrendik. Bir yakını bize ulaştı ve biz de kayıtsız kalmadık. Sloganımız ´Biz büyük bir aileyiz´ Arkadaşımızı bu hüzünlü gününde yalnız bırakmamak adına bugün yanındayız "dedi.(İHA) 


01.11.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018