MASAL GİBİ DÜĞÜN | Denizli Hizmet Gazetesi


MASAL GİBİ DÜĞÜNDenizlili ünlü solist Tolgay Yılmaz ile Begüm Kösemoğlu, Marla Restaurantta düzenlenen masal gibi bir düğün ile dünya evine girdi.


Denizli’nin ileri gelen ailelerinden Tuncay Yılmaz ve Zeynep Tatarın biricik oğlu Tolgay Yılmaz ile Ticaret Odası Meclis üyesi İşadamı Yaşar Köseoğlu ve Meltem Köseoğlu’nun kızları Begüm Köseoğlu, hafta sonu düzenlenen masal bir düğün töreniyle dünya evine girdi. Marla Restaurantta düzenlenen düğün törenine genç çiftin ailesi, yakınları ve dostları katıldı.  
 
Bir ömür boyu birlikte yaşamak için ‘Evet’ diyen ve genç çiftin mutlulukları ise gözlerinden okundu. Genç çift geceye muhteşem bir dans ile start verdi. Marla Restaurantta ışık gösterileri ve dansçılar eşliğinde sahneye çıkan sanatçılar, sergiledikleri danslar ile düğüne katılan davetlileri büyüledi. Yoğun katılımın olduğu gecede Dj Güray Yalçın, Perkisyonist Serhat Gönüllü ve Dj Orhun Özsoy seslendirdikleri birbirinden güzel şarkılar ile hem genç çifti hem de davetlileri gönüllerince eğlendirdi. Gecede sahne alan genç damat Tolgay Yılmaz eşi Begüm Kösemoğlu ile sahneye çıkarak, davetlileri coşturdu.  
 
GENÇ ÇİFTTEN ÖRNEK DAVRANIŞ 
Genç çift düğün törenlerinde anlamlı bir projeye de destek vererek herkesin takdirini topladı.  
Herkes tarafından duyarlılığı ile tanınan Tolgay ve Begüm Yılmaz çifti , nikahında şeker dağıtmak yerine ‘’ Çocuklar Gülsün Diye’’ projesine destek verdi.Düğüne gelen davetlilerinde de bu projeye destek olmalarını sağlamak için masalara kartlar koyuldu ve masalarda proje ilgili kartları gören davetliler genç çiftlerin bu isteklerini de yerine getirerek, önemli bir projeye katkı sağladı. Çocuklar ile ilgili projelere her zaman destek verdiklerini ve kendilerinin bu mutlu günlerinde çocuklarında mutlu olmasını istediklerini belirten genç çitf, projeye destek veren herkese teşekkür etti. “Allah herkese mutlu bir yuva kurmayı nasip etsin” diyen Tolgay ve Begüm Yılmaz çifti, "Bizleri bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan tüm akraba ve dostlarımıza, ayrıca emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ediyoruz.” dediler. 


22.09.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018