TÜM DENİZLİ SENİN AİLEN! | Denizli Hizmet Gazetesi


TÜM DENİZLİ SENİN AİLEN!Denizli’de yetiştirme yurdunda büyüyen ve kimsesi olmayan Savaş Yayman, düğünü için sosyal medyadan ‘Ailem olur musunuz?’ paylaşımını yapınca, Denizlililer seferber oldu. Ailesi olmayan genç çift için Denizli Trafik ve Yaşam Grubu adlı sosyal medya topluluğu görkemli bir düğün töreni düzenleyerek, genç çiftin ailesi oldu.


Yetiştirme yurdunda büyüyen ve düğün günü üyesi olduğu Denizli Trafik ve Yaşam Grubu’na ‘Ailem olur musunuz?” diye paylaşım yaparak destek isteyen damat Savaş Yayman’ın düğünü dillere destan oldu. Grup üyelerinin mehter takımından şoförlü gelin arabasına kadar her şeyi hazırladığı düğünde 200 araçlık konvoy oluşturuldu. 
 
HER ŞEY DÜŞÜNÜLDÜ 
Paylaşımdan etkilenen grubun kurucusu Osman Başpınar, diğer grup üyelerinden sponsorlar temin ederek Savaş Yayman ve Meryem Şener çiftine unutulmaz bir gün yaşattı. Şoförlü gelin arabası, mehter takımı, konvoydaki araçlar için Ay-yıldızlı yazma, gelin arabası süslemesi gibi hizmetlerin tamamı Trafik ve Yaşam Grubu’nun diğer üyeleri tarafından karşılandı.  
Gruptaki çağrının üzerine yaklaşık bin kişi, 200 araç ile Üçler sürücü pisti bölgesinde toplandıktan sonra mehter eşliğinde Hallaçlar Parkı’na gitti. Buradaki kısa süreli eğlencede, grup üyeleri Meryem ve Savaş çiftinin mutluluklarını paylaştı. 
 
 


11.09.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018