HALKIN VALİSİ UNUTULMADI | Denizli Hizmet Gazetesi


HALKIN VALİSİ UNUTULMADI14 yıl önce Ankara’da meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden Denizli Valisi Recep Yazıcıoğlu, mezarı başında düzenlenen tören ile anıldı. Güler yüzlülüğü ve yaptıklarıyla halkın sevgisini kazanan merhum Vali Recep Yazıcıoğlu, Denizli halkı tarafından hiçbir zaman unutulmadı.


Denizli Valisi iken Ankara’da geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Vali Recep Yazıcıoğlu, ölümünün 14. yıldönümünde mezarı başında anıldı. Denizli’de yaptığı çalışmalar ile ‘Süper Vali’ olarak bilinen ve Denizli halkının sevgisini kazanan merhum Vali Recep Yazıcıoğlu, renkli kişiliği ve sporcu kimliği ile dikkat çekti. 2 Eylül 2013 tarihinde merhum Denizli Ziraat Odası Başkanı Haldul Dellioğlu ile Ankara’ya giderken, Polatlı yakınlarında yaşanan trafik kazasında ağır yaralanan Vali Recep Yazıcıoğlu, 8 Eylül tarihinde tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.  
 
Vali Recep Yazıcıoğlu’nun ölümü başka Türkiye olmak üzere Denizli halkını yasa boğdu. Denizli halkının isteği üzerine 9 Eylül 2003 tarihinde özel uçak ile cenazesi Denizli’ye getirilen Vali Recep Yazıcıoğlu, binlerce Denizlili tarafından gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı. Aydın’ın Söke İlçesi’ndeki aile mezarlığında toprağa verilen merhum Vali Recep Yazıcıoğlu, ölümünün 14. Yıldönümünde de unutulmadı. Ailesi ve sevenleri merhum Vali Recep Yazıcıoğlu’nun mezarı başında ziyaret etti.  


08.09.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018