UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GÖZ AÇTIRMADILAR | Denizli Hizmet Gazetesi


UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GÖZ AÇTIRMADILARDenizli Emniyet Müdürlüğü tarafından uyuşturucu tacirlerine yönelik gerçekleştirilen iki ayrı operasyonda çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirdi. Operasyonda gözaltına alınan 19 şüpheliden 10’u çıkartıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.


Denizli Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, uyuşturucu tacirlerine yönelik geniş kapsamlı operasyon gerçekleştirdi. İlk operasyon şüpheli bir araca yönelik yapıldı. İhbar doğrultusunda başka illerden kentimize uyuşturucu madde getirdiği belirlenen araç, polis ekipleri tarafından durduruldu. Araçta yapılan aramada gizli bölümlerde uyuşturucu tacirlerinin yeni kullandığı skunk isimli uyuşturucu madde ele geçirildi. Olayla ilgilide 4 şüpheli gözaltına alındı.  
İkinci operasyon ise daha önceden belirlenen ve uyuşturucu madde ticareti yapıldığı bilgisine ulaşılan bir adrese yapıldı. Yapılan baskında ev içerisinde 1100 adet ecstasy hap ele geçirildi. Olayla ilgili 1 şüpheli gözaltına alındı. Kent gelinde yapılan uyuşturucu operasyonunda toplam 19 şüpheli gözaltına alınırken, bu şüphelilerden 10’u çıkartıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.  


06.09.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018