ULVİYE ANNEYE EN GÜZEL BAYRAM HEDİYESİ | Denizli Hizmet Gazetesi


ULVİYE ANNEYE EN GÜZEL BAYRAM HEDİYESİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, trafik kazasında hayatını kaybeden Denizli Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper’in Muğla Kavaklıdere’deki baba evini ziyaret ederek, anne Ulviye Alper’in bayramını kutladı.


Mayıs ayında geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Denizli Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper’in Muğla’nın Kavaklıdere ilçesinde yaşayan ailesini ziyaret eden Pamukkale Belediye Başkanı Gürlesin, anne Alper ve aile bireylerinin bayramını kutladı. Ziyarette Başkan Gürlesin’i Mustafa Alper’in ağabeyi Ümit Alper de karşıladı. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’i karşısında gören Mustafa Alper’in annesi Ulviye Alper gözyaşlarına hakim olamadı. Anne Alper, “Sizi karşımda görünce oğlum gelmiş gibi hissettim. Çok duygulandım. Ziyaretiniz için çok teşekkür ederim” dedi. Başkan Gürlesin, Başsavcı Mustafa Alper’in adının ilçede en önemli caddelerinden birine verildiğini ifade ederek, konuyla ilgili videoyu izletti. Anne Ulviye Alper, görüntüleri izlerken göz yaşlarına hakim olamadı. 
 
“ADINI ÖLÜMSÜZLEŞTİRDİK” 
Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Başsavcı Mustafa Alper’in annesini ziyaret ettiğini belirterek, “15 Temmuz’un sembol isimlerindin biri olan Başsavcı Mustafa Alper’in değerli annesini ziyaret ederek Kurban Bayramı’nı kutladık. Mustafa Alper isminin Türkiye, Denizli ve Pamukkale için ne kadar önemli olduğun ve biz de Pamukkale Belediyesi olarak bu ismi unutturmamak için adını caddeye verdik. Görevinin zirvesinde FETÖ ile mücadele eden Başsavcımızın adını ölümsüzleştirdik. Bu caddenin açılışının görüntülerini anne Alper’e izlettik. Kendisi hem ziyaretten hem de adının yaşatılmasından dolayı çok memnun oldu. Bir kez daha Başsavcı Mustafa Alper’e rahmet diliyorum” dedi.  


30.08.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018