PAMUKKALE BELEDİYESİ’NDEN BİR ÖRNEK PROJE DAHA | Denizli Hizmet Gazetesi


PAMUKKALE BELEDİYESİ’NDEN BİR ÖRNEK PROJE DAHASosyal sorumluluk projeleriyle adından sık sık söz ettiren Pamukkale Belediyesi örnek bir projeye daha imza attı. Pamukkale Belediyesi, doğal afetler sonucu devrilen ve kuruyan ağaçların belediye ekipleri tarafından kuş yuvalarına dönüştürülerek ağaçlara asılıyor.


Pamukkale Belediyesi, örnek bir projeye daha imza atarak ilçe sınırları içinde bulunan parklardaki uygun ağaçlara kuş yuvaları asıyor. Pamukkale Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri doğal afetler sonucu devrilen ve kuruyan ağaçları kuş yuvası haline getiriyor. İlk etapta 100 adetle başlayan proje kapsamında parklara ve yeşil alanlara kuş yuvaları asılacak.  
 
Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Sokakta yaşayan tüm canlılar bize emanettir. Biz de bu emanete sahip çıkmak için ilçe sınırlarımız içindeki park ve yeşil alanlarımızda uygun ağaçları kuş yuvaları ile donatacağız. Yaşamın doğallığını koruyarak ilçede birçok hizmeti gerçekleştiren Pamukkale Belediyesi sokak hayvanlarının korunması ve beslenmesi yönündeki örnek proje çalışmaları devam edecektir” dedi.  
 
 


26.08.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018