24 SAAT BOYUNCA HİZMET VERECEK. | Denizli Hizmet Gazetesi


24 SAAT BOYUNCA HİZMET VERECEK.Adalet Mahallesi’nde yapımına başlanan kütüphane için Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Merkez Kütüphane mimarisinden içindeki fonksiyonlar ve kitap sayısına kadar her şeyiyle Türkiye’de parmakla gösterilecek” dedi.


Merkezefendi Belediyesi’nin ilçeye kazandırıyor olduğu önemli vizyon projelerden birinde daha çalışmalar başladı. 
 
 
Adalet Mahallesi’nde, Merkez Kütüphane yükselecek. Öyle ki, Türkiye’de adından sıkça söz ettirecek kütüphane projesinde ilk kazma vuruldu. Özel olarak hazırlatılan proje ile Merkezefendi Belediyesi Merkez Kütüphanesi, farklı ve modern mimarisiyle göz kamaştıracak. Kütüphane içinde bin 100 metrekare yetişkin kütüphanesi, 800 metrekare çocuk kütüphanesi, bireysel ve grup çalışma odaları, konferans salonu, açık hava tiyatrosu, 300 metrekarelik bir kitap kafe gibi birçok sosyal alan yer alacak. Aynı zamanda Merkezefendi Belediyesi Merkez Kütüphanesi,ilçe sınırları içindeki tüm okullara ücretsiz servis araçlarıyla 24 saat boyunca hizmet verecek. 
 
MODERN VE FARKLI MİMARİSİYLE GÖZ KAMAŞTIRACAK 
Başkan Şubaşıoğlu “Sosyal ve yapısal projelerimizde bunu görmek mümkün. Ama şimdilerde çok daha büyük bir projemizle Merkezefendimize ve Denizlimize bir hizmeti sunmaya hazırlanıyoruz. Adalet Mahallesi’nde yapımına başladığımız Merkezefendi Belediyesi Merkez Kütüphanesi’nde ilk kazma vuruldu. Modern ve farklı mimarisiyle göz kamaştıracak. İçerisinde çocuk kütüphanesinden yetişkin kütüphanesine, konferans salonundan kitap kafesine kadar her şey mevcut. Bir de on binlerce kitap yer alacak. Bir kütüphanede ne olması gerekiyorsa biz fazlasını projelendirdik ve yapımına başladık. Eminim ki Merkezefendi Belediyesi Merkez Kütüphanesi içerisindeki fonksiyonlar ve kitap sayısından, mimarisine kadar Türkiye’de parmakla gösterilen kütüphane projesi olacak. Şimdiden Merkezefendimize ve Denizlimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.  
 
‘MERKEZEFENDİMİZE VE DENİZLİMİZE HAYIRLI OLSUN’ 
Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Merkez Kütüphanesi’nin Türkiye’de parmakla gösterilen bir kütüphane olacağını söyledi. Başkan Subaşıoğlu, 24 saat boyunca Denizli’ye hizmet verecek olan kütüphanenin özellikle okullardaki öğrencilerin ulaşımı için ücretsiz servis araçlarının yer alacağını ifade etti. Subaşıoğlu, “Merkezefendi Belediyesi olarak ilçemizde eğitime çok büyük önem veriyoruz. Bunu şöyle ifade etmek isterim ki, ilçemiz Milli Eğitim tarafından yapılan sınavlarda her zaman derece yapıyor. Bunun sürdürülebilir olması gerekiyor. Tam da bu noktada Merkezefendi Belediyesi olarak ilçemizde eğitimi kendimize en önemli görevlerden biri olarak görüyoruz. Çalışmalarımızı bu doğrultuda yapıyoruz”dedi. 
 


25.08.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018