GÜZEL ESERLER BU ŞEHRE YAKIŞIYOR | Denizli Hizmet Gazetesi


GÜZEL ESERLER BU ŞEHRE YAKIŞIYORAK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin ve Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Merkezefendi Belediyesi tarafından yapımı devam eden Kültür Merkezi ve Nikâh Sarayı’nda incelemelerde bulundu.


AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, “Başkanımız ileri görüşü ve olaylara farklı bakışıyla AK Parti belediyeciliğinin farkını ortaya koyuyor ve güzel eserler kazandırıyor” dedi. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu ise, “Sayın Milletvekilimiz Şahin Tin, bu proje ile özel olarak ilgilendi. Kendilerine çok teşekkür ediyorum” diye konuştu. Merkezefendi Belediyesi’nin ilçede yapımı devam eden projelerinden biri daha hızla yükseliyor. AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin ve Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, baretlerini takarak, Yenişehir Koşuyolu’nda yapımı süren Kültür Merkezi ve Nikah Sarayı’nın inşaatında incelemelerde bulundu.  
 
“VEKİLİMİZ PROJEMİZLE ÖZEL OLARAK İLGİLENİYOR” 
Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin’in proje ile özel olarak ilgilendiğini belirterek, “Merkezefendi Belediyesi olarak koşu yolu ile Şirinköy yolu arasında güzel bir lokasyonda yapımını sürdürdüğümüz Kültür Merkezi ve Nikah Salonu inşaatımız devam ediyor. Milletvekilimiz Şahin Tin bu proje ile özel olarak ilgilendi ve bize birçok konuda hep destek verdi. Burada tüm projeyi yerinde inceledik. Burası çok entegre bir proje. 250 araçlık yeraltı otoparkı, 700 kişilik büyük salon, 250 kişilik küçük salon, 500 kişilik nikah salonu 80’er kişilik salonlardan oluşan proje. İnşallah Merkezefendi Belediyesi olarak en kısa sürede burayı bitirip hizmete almak istiyoruz. Denizli’de davet ve organizasyonların merkezi olacak çok güzel lokasyondaki projemiz inşallah çok kısa bir sürede tamamlanmış olacak. Sayın Milletvekilimiz Şahin Tin’e projemize yakından ilgilendiği için çok teşekkür ediyorum” dedi.  
 
“BU PROJE AK PARTİ BELEDİYECİLİĞİNİN FARKINI ORTAYA KOYUYOR” 
AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Merkezefendi ilçesine böyle bir proje kazandırdığı için Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’nu, tebrik etti. Tin, “Güzel bir proje hazırlanmış. Biz de çalışmaları yerinde görmek için inşaat alanında incelemelerde bulunduk. Modern, farklı ve fonksiyonel bir proje olduğunu görüyoruz. Denizlimiz büyüyor ve gelişiyor. Bu anlamda belediyelerimize çok iş düşüyor. Burada başkanımız talepleri karşılayacak nitelikte çok özel bir proje hazırlamış. İçinde birçok nikâh ve toplantı salonlarının olduğu, modern dizayn edilmiş güzel bir proje görüyoruz. İnşallah yapımı tamamlandığında ilçe halkına hizmet verecek muhteşem bir eser ortaya çıkmış olacak. Bu eser şehrimiz insanına çok büyük fayda sağlayacak. Büyük bir ihtiyaca cevap vermiş olacak. AK Parti’ye mensup her bir belediye başkanımız millete hizmet yolunda önemli projeler hayata geçiriyor. Belediye Başkanımız Muhammet Subaşıoğlu da ileri görüşü ve olaylara farklı bakışıyla AK Parti belediyeciliğinin farkını ortaya koyuyor ve güzel eserler kazandırıyor. Bu anlamda bizlerde belediye başkanlarımızın çalışmalarını yakından takip ediyor ve destek oluyoruz. Bu vesileyle bu projeyi hayata geçiren belediye Başkanımız, ekibi ve çalışanlarını tebrik ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” ifadelerine yer verdi.  
 
ÇALIŞANLARLA ÇAY MOLASI 
Açıklamaların ardından AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin ve Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, gerçekleştirdikleri inceleme gezisinde Kültür Merkezi ve Nikah Sarayı’nın inşaatında çalışanlarla birlikte çay içti. 


23.08.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018