HONAZ’DA GÜVENİLİR GIDA EĞİTİMİ | Denizli Hizmet Gazetesi


HONAZ’DA GÜVENİLİR GIDA EĞİTİMİHonaz İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nün Güney Ege Kalkınma Ajansı işbirliği düzenlediği Güvenilir Gıda Eğitimi tamamlandı. Tamamlanan eğitimler sonucunda 250 kursiyer sertifika almaya hak kazandı.


Honaz İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nün Güney Ege Kalkınma Ajansı işbirliği düzenlediği Güvenilir Gıda Eğitimi tamamlandı. Tamamlanan eğitimler sonucunda 250 kursiyer sertifika almaya hak kazandı. 
 
Honaz’da düzenlenen törene Honaz Kaymakamı Zafer Öz, Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu,, Denizli İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Yılmaz Erkaya, İlçe Daire Amirleri ile Güney Ege Kalkınma Ajansı adına Emrah Balkan, Honaz Esnaf ve Sanatkarlar Oda Başkanı Kasım İncekara, Honaz Mahalle muhtarları, kursiyerler katıldı. 
 
Proje kapsamında Honaz İlçesi’nde bulunan büfe, market, kahvehane, lokanta, yemekhane ve kasap gibi birçok farklı işletme grubundaki vatandaşlara eğitimler verildi. Eğitim süresinde 250 katılımcıya yaptıkları işlerle ilgili Gıda Mevzuatı Kanun ve Uygulamaları, İş Güvenliği, Hijyen ile ilgili bilgiler, HACCP – İSO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Bilgileri hakkında bilgiler verildi. Konuşmaların ardından 250 kursiyere sertifikaların dağıtılmasıyla tören sona erdi. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


23.08.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018